Input your search keywords and press Enter.

Rezultati četvrtfinala Veterana:

Frendy (veterani) – Maximus (veterani) 11:2 (4:0)
Frendy: Senko Glavinić, Mario Jarak, Denis Sarić, Alžan Bajramović, Mario Raguž, Drago Jupek
Maximus: Arijan Hadžović, Akan Brković, Miho Zvone , Mirso Dilberović, Elin Đapo, Mirso Sarić, Lolo Miletić, Antun Delija
Golovi: 1:0 Alžan Bajramović; 2:0 Alžan Bajramović; 3:0 (autogol); 4:0 Mario Raguž; 5:0 Mario Jarak; 6:0 Mario Jarak; 7:0 Mario Jarak; 7:1 Lolo Miletić; 8:1 Alžan Bajramović; 8:2 Arijan Hadžović; 9:2 Mario Raguž; 10:2 Alžan Bajramović; 11:2 Senko Glavinić

MNK Plat (veterani) – Ponton (veterani) 5:4 (1:2)
MNK Plat: Dejan Dobre, Perica Lasić, Antun Katić, Maro Mandić, Dario Papac, Stijepo Županović, Pasko Burđelez, Matko Urlović, Danko Špec
Ponton: Maro Oblizalo, Leo Vujnović, Marko Potrebica, Maro Marić, Neno Beran, Tonči Lučić, Maro Kapović, Tomislav Moretić
Golovi: 0:1Maro Marić; 0:2 Marko Potrebica; 1:2 Perica Lasić; 2:2 Perica Lasić; 2:3 Marko Potrebica; 2:4 Marko Potrebica; 3:4 Perica Lasić; 4:4 Danko Špec; 5:4 Dejan Dobre

Rezultati 2. dana četvrtfinala:

Strava team – Padavičari 6:3 (4:2)
Strava team: Nikola Jovančević, Marko Beletić, Denis Gregur, Antonio Čupić, Zoran Glavinić, Goran Filipović, Ivica Duždević, Silvio Radulj, Andro Zarač
Padavičari: Goran Andričić, Mate Boras, Antonio Noković, Mario Musladin, Željko Zekić, Tomislav Antolović, Miro Tomašić
Golovi: 1:0 Marko Beletić ; 1:1 Mario Musladin; 2:1 (autogol); 2:2 Antonio Noković; 3:2 Andro Zarač; 4:2 (autogol); 5:2 (autogol); 6:2 Andro Zarač; 6:3 Antonio Noković
Žuti karton: Denis Gregur (Strava team)
Crveni karton: Goran Andričić (Padavičari)

Westfalen – Brkati slonovi 1:1 (1:0) – penali 1:0
Westfalen: Damir Čampara, Vlaho Skaramuca, Krešimir Čorak, Tomi Duždević, Leo Bogdanović, Mario Curić
Brkati slonovi: Toni Bačić, Mihael Đuraš, Matej Gaće, Antonio Pjević, Rade Ljubišić, Tomislav Kopanica, Antonio Bačić, Dario Marinović, Vlado Đurović
Golovi: 1:0 Tomi Duždević; 1:1 Mihael Đuraš

Raspored završnice:

20.07.2015 Ponedjeljak – polufinala
19:30 Evo nas opet (veterani) – MNK Plat (veterani)
20:30 Vratia se Šime (veterani) – Frendy  (veterani)
21:30 Totalni promašaj – Konoba Maestral Ston
22:30 Strava team – Westfalen

21.07.2015 Utorak – za 3. mjesta
20:00 za 3. mjesto veterani
21:00 revijalna utakmica djeca HNK Dubrovnik 1919 – NK Župa Dubrovačka
22:00 za 3. mjesto glavni turnir

22.07.2015 Srijeda – finala
20:00 finale veterani
21:00 revijalna utakmica Autoklub Dubrovnik Racing
22:00 finale glavni turnir
23:00 dodjela nagrada najboljim ekipama i pojedincima

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *