Input your search keywords and press Enter.

Poznati su rezultati polufinala Dubrovnik kupa 2015:

Totalni promašaj – Konoba Maestral Ston 0:3 (0:0)
Totalni promašaj: Milan Mikulić, Danijel Lugonjić, Ivo Čuljak, Mihael Glasnović, Jure Tolić, Boris Šijaković, Pero Muhoberac, Jasmin Salihović, Šime Matković
Konoba Maestral Ston: Sandro Salacan, Borna Tikvica, Ante Ivanišević, Vlatko Bobanović, Maro Đuraš, Mateo Kristić
Golovi: 0:1 Borna Tikvica; 0:2 (autogol); 0:3 Maro Đuraš

Strava team – Westfalen 1:2 (1:0)
Strava team: Nikola Jovančević, Marko Beletić, Denis Gregur, Antonio Čupić, Goran Filipović, Andro Zarač
Westfalen: Damir Čampara, Krešimir Čorak, Tomi Duždević, Leo Bogdanović, Mario Curić
Golovi: 1:0 Marko Beletić; 1:1 Leo Bogdanović; 1:2 Krešimir Čorak
Žuti karton: Marko Beletić, Antonio Čupić (Strava team), Mario Curić, Damir Čampara (Westfalen)
NAPOMENA: Mario Curić nema pravo nastupa sljedeću utakmicu.

[REZULTATI POLUFINALA VETERANA] ‪#‎DubrovnikKup‬ ‪#‎DubrovnikKup2015‬
Evo nas opet (veterani) – MNK Plat (veterani) 1:2 (0:0)
Evo nas opet: Miro Butigan, Šime Popović, Viki Beusan, Perica Vuknić, Oliver Kljajić
MNK Plat: Dejan Dobre, Perica Lasić, Antun Katić, Maro Mandić, Pasko Burđelez, Danko Špec
Golovi: 1:0 Oliver Kljajić; 1:1 Antun Katić; 1:2 Maro Mandić

Vratia se Šime (veterani) – Frendy (veterani) 3:1 (1:1)
Vratia se Šime: Marko Babić, Ivica Gvozden, Mario Maslač, Ivica Bendiš, Hasan Kacić, Ivan Kolobarić
Frendy: Senko Glavinić, Mario Jarak, Denis Sarić, Alžan Bajramović, Mario Raguž
Golovi: 1:0 Ivica Bendiš; 1:1 Alžan Bajramović; 2:1 Hasan Kacić; 3:1 Hasan Kacić
Žuti karton: Mario Raguž (Frendy)

Raspored narednih utakmica je sljedeći:
21.07.2015 Utorak – za 3. mjesta
20:00 za 3. mjesto veterani (Evo nas opet – Frendy)
21:00 revijalna utakmica djeca (HNK Dubrovnik 1919 – NK Župa Dubrovačka)
22:00 za 3. mjesto glavni turnir

(Strava team – Totalni promašaj)

22.07.2015 Srijeda – finala
20:00 finale veterani (MNK Plat – Vratia se Šime)
21:00 revijalna utakmica (Autoklub Dubrovnik Racing – ŽNK Ombla)
22:00 finale glavni turnir (Westfalen – Konoba Maestral Ston)
23:00 dodjela nagrada najboljim ekipama i pojedincima

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *