Input your search keywords and press Enter.

CAMBRIDGE ISPITI U DUBROVAČKOJ PRIVATNOJ GIMNAZIJI

U subotu, 7. ožujka 2015. u Dubrovačkoj privatnoj gimnaziji održat će ispiti englesko g jezika – Cambridge ESOL. Ispite provode ovlašteni ispitivači iz Cambridge centra „Pitagora“ iz Splita. Ispitima će pristupiti četrdesetak dubrovačkih osnovno školaca i srednjoškolaca, među kojima i desetak učenika naše gimnazije. Ispiti na KET razini se održavaju od 8,30, a nakon održanog tečaja PET, ispit te razine zakazan je za 9,45 h. Ispit poslovnog tečaja za odrasle, održat će se u našoj školi krajem svibnja ove godine.
Ovo je druga godina u kojoj Dubrovačka privatna gimnazija, jedina na području naše županije organizira tečajeve i ispite iz najprestižnije škole engleskog jezika u svijetu, one iz Cambridge-a.
Cambridge ispite engleskog jezika University of Cambridge sa svojim partnerima nudi već više od sto godina diljem svijeta i zasigurno su to najpriznatiji certifikati poznavanja engleskog jezika u svijetu.

mr. sc. Tomislav Franušić, ravnatelj
DUBROVAČKA PRIVATNA GIMNAZIJA