Input your search keywords and press Enter.

Rezultati 4. dana 1/16 finala i raspored osmine finala turnira Dubrovnik kup 2017

[REZULTATI 4. DANA 1/16 FINALA] #DubrovnikKup #DubrovnikKup2017
Lolek i Bolek – Caffe bar As 4:9 (3:3)
Lolek i Bolek: Ivan Dadić, Mateo Kralj, Zdravko Raguž Vodenac, Ivan Radić, Mateo Đuraš, Matej Stjepović, Jakša Kovačević, Ivan Bogoje
Caffe bar As: Davorin Krešić, Niko Grbešić, Miho Miljanović, Toni Miljanović, Ivo Krilanović, Niko Drobac, Marko Trtoman, Ivan Lastovac
Strijelci: 1:0 Mateo Đuraš; 2:0 Ivan Radić; 3:0 Ivan Radić; 3:1 Davorin Krešić; 3:2 Davorin Krešić; 3:3 Miho Miljanović; 3:4 Miho Miljanović; 3:5 Miho Miljanović; 3:6 Niko Grbešić; 4:6 Ivan Radić; 4:7 Miho Miljanović; 4:8 Davorin Krešić; 4:9
Niko Grbešić
Strava team – Fast food Riva Slano 1:2 (0:2)
Strava team: Marko Beletić , Denis Gregur, Dario Kralj, Nikola Jovančević, Goran Filipović, Toni Mandušić
Fast food Riva Slano: Josip Milić, Ivan Lazibat, Dominik Glavinić, Mateo Kljunak, Vlaho Radić, Tomislav Storelli, Ivan Milić, Viktor Lekaj, Petar Lončar
Strijelci: 0:1 Josip Milić ; 0:2 Ivan Lazibat; 1:2 Goran Filipović
Teća united – Mr. Fresh 2:1 (1:0)
Teća United: Ivo Šuperak, Matej Perović, Ante Oreč, Dominik Gustin, Petar Šeparović, Petar Šanje, Josip Tomičić, Martin Oreč, Domagoj Grgurević
Mr. Fresh: Dino Avdić, Kiko Smoljko, Hrvoje Čikor, Vlatko Banović
Strijelci: 1:0 Ante Oreč ; 2:0 Dominik Gustin; 2:1 Kiko Smoljko
Žuti karton: Kiko Smoljko, Vlatko Banović (Mr. Fresh)
Drugi žuti / crveni karton: Kiko Smoljko (Mr. Fresh)
Konoba Maestral Ston – Restoran Dalmacija 2:0 (1:0)
Konoba Maestral Ston: Ante Ivanišević, Borna Tikvica , Maro Đuraš, Mateo Vodopić, Vlatko Bobanović, Sandro Salacan
Restoran Dalmacija:Kristijan Kučina, Petar Barišić, Antonio Barišić , Ante Vidović, Ivo Čuljak, Jurica Prkačin, Stjepan Bošnjak, Danijel Lugonjić, Mihael Butijer, Toni Hojcak
Strijelci: 1:0 Maro Đuraš; 2:0 Borna Tikvica
———————————–
[RASPORED DO KRAJA TURNIRA] #DubrovnikKup#DubrovnikKup2017

10.07.2017. Ponedjeljak – slobodan dan (otvaranje Ljetnih igara)

11.07.2017. Utorak – 1/8 finala – 1. dan
19:00 Caffe bar Mirakul – Šulemu na zarubu
20:00 Caffe bar Puls – Caffe bar As
21:00 Konoba Maestral Ston – Brkati slonovi
22:00 Celtic bar Belfast – Pizza shop

12.07.2017. Srijeda – 1/8 finala – 2. dan
19:00 Fast food Riva Slano – Teća united
20:00 Autoprijevoz iskop Bešo – Jet ski rent Dubrovnik MDS
21:00 Caffe bar Antika – Acunja
22:00 Centrala interijeri – Atalanta Bergamo

13.07.2017. Četvrtak – slobodan dan

14.07.2017. Petak – 1/4 finala

15.07.2017. Subota – slobodan dan

16.07.2017. Nedjelja – polufinala

17.07.2017. Ponedjeljak – finalna večer

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *