Input your search keywords and press Enter.

Tablice i rezultati 20. dana turnira Dubronik kup 2015‏

Rezultati su sljedeći:

Deus – Dubrovačko neretvanska županija 3:0
Deus: Andro Crnčević, Ivan Juko, Denis Barišić , Antonio Mijoč, Ante Galov, Alen Dejvić, Igor Delić
Sky bar – Padavičari 0:3
Padavičari: Goran Andričić, Mate Boras, Lovro Butorac, Antonio Noković, Mario Musladin, Željko Zekić, Tomislav Antolović
Maximus (veterani) – Vratia se Šime (veterani) 1:3 (1:1)
Maximus: Arijan Hadžović, Akan Brković, Miho Zvone, Mirso Dilberović, Elin Đapo, Mirso Sarić
Vratia se Šime: Bartul Vukojević, Marko Babić, Ivica Gvozden, Mario Maslač, Ivica Bendiš, Hasan Kacić, Ivan Kolobarić
Golovi: 1:0 Elin Đapo; 1:1 Hasan Kacić; 1:2 Ivica Gvozden; 1:3 Marko Babić
505 s crtom – Mane Hastra 2:3 (0:1)
505 s crtom: Ivan Biočić, Josip Brković, Luka Papac, Renato Bajzec, Matej Mišić, Roko Goreta, Ruđer Bošković
Mane Hastra: Boris Bukvić, Antun Žustra, Frano Rozić, Mato Bajurin, Dubravko Margaretić, Toni Bilić, Maroje Kakarigji, Krešo Maršić
Golovi: 0:1 Toni Bilić; 0:2 Toni Bilić; 0:3 Toni Bilić; 1:3 Luka Papac; 2:3 Roko Goreta
Žuti karton: Josip Brković (505 s crtom), Toni Bilić (Mane Hastra)
Obuljen travel – Crvena funjestra 2:6 (0:2)
Obuljen travel: Hasan Kacić, Admir Bijedić , Damir Žustra, Haris Zelentrović, Antun Šmanjak, Dubravko Zrilić, Mario Bartulović
Crvena funjestra: Hrvoje Zečević , Daro Beslema, Darko Gudić, Mihovil Martić, Miroslav Ćuzulan, Dejan Krijes, Antonio Đuka Alemani , Josip Šoletić
Golovi: 0:1 Antonio Đuka Alemani; 0:2 Antonio Đuka Alemani; 0:3 Antonio Đuka Alemani; 0:4 Josip Šoletić; 0:5 Darko Gudić; 1:5 Damir Žustra; 2:5 Damir Žustra; 2:6 Hrvoje Zečević
Stanica Gruž – Strava team 1:5 (1:2)
Stanica Gruž: Antonio Prižmić, Stjepo Roko, Maroje Roko, Damir Begušić, Miran Bajramović, Tomislav Šoletić, Davor Prkačin, Mato Mitrović
Strava team: Nikola Jovančević, Marko Beletić, Denis Gregur, Antonio Čupić, Zoran Glavinić, Goran Filipović, Ivica Duždević, Silvio Radulj, Andro Zarač
Golovi: 0:1 Andro Zarač; 0:2 Andro Zarač; 1:2 Maroje Roko; 1:3 Marko Beletić ; 1:4 Andro Zarač; 1:5 Andro Zarač
Žuti karton: Marko Beletić (Strava team)
Caffe bar Mirakul – Mala Grčka 4:2 (0:1)
Caffe bar Mirakul:Joško Vuličević, Antonio Kokanović, Maroje Kokanović, Dado Kristić, Ante Kovačić
Mala Grčka: Mario Muhoberac, Vlaho Lasić, Nikola Lasić, Antonio Sentić, Dario Šemeš, Dubravko Muhoberac
Golovi: 0:1 Dubravko Muhoberac; 1:1 Antonio Kokanović; 2:1 Dado Kristić; 3:1 Maroje Kokanović; 4:1 Dado Kristić ; 4:2 Vlaho Lasić
U glavnom turniru je završeno 7 skupina, te jedna skupina u veteranskom.
Plasman u šesnaestinu finala glavnog turnira kao prvoplasirani i drugoplasirani u svojim skupinama su osigurali: Konoba maestral Ston, Po litre pive, Stipu ga nime, AC Milan, CAffe bar Seven Sins, DuList, Westfalen, Padavičari, Centrala interijeri, La Luna, Obuljen travel, Crvena funjestra, CAffe bar Mirakul i Restoran Piramida.
Kod veterana je momčad Vratia se šime osigurala direktan nastup u polufinalu kao prvoplasirani u skupini B, dok će u u letvrtfinale MNK Plat i Maximus.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *