Input your search keywords and press Enter.

Sport: STK Libertas Marinkolor uvjerljivo pobijedio STK Zagreb

U subotu 23. travnja u Športskoj dvorani Gospino polje odigran je posljednji susret ligaškog dijela stolnoteniske  Superlige.

Stk Libertas Marinkolor uvjerljivo je pobijedio trećeplasiranu ekipu STK Zagreb sa maksimalnim rezultatom 4:0.
Simović – Mijatović 11:8, 11:6, 11:6
Zubčić – Arbanas 11:5, 12:10, 11:5
Juzbašić – Maglić 11:9, 11:3, 11:8
Simović/Zubčić – Arbanas/Mijatović 11:9, 11:6, 11:8
Super “Pituri” (Miho Simović, Tomislav Zupčić i Neven Juzbašić)  nisu zagrebčanima prepustili niti jedan set, a susret je završio ekspresno za 65 minuta uz fantastičnu podršku vjernih navijača predvođeni sa “župskim bubnjarima”.
Pobjedom u posljednjem kolu Stk Libertas Marinkolor zadržao je prvo mjesto na Prvenstvenoj tablici te kao prvoplasirana ekipa Superlige u doigravanje za Prvaka Hrvatske kreće sa prve pozicije, te  u srijedu 27. travnja u Splitu odigrati  će svoj prvi polufinalni susret  sa četveroplasiranom ekipom ligaškog dijela prvenstva – Stk Split.
Raspored doigravanja za Prvaka Hrvatske
1. polufinalni susret  27. travnja Split  STK SPLIT – STK LIBERTAS MARINKOLOR
2. polufinalni susret  30. travnja Dubrovnik   STK LIBERTAS MARINKOLOR – STK SPLIT
Play-off se igra na dva dobivena susreta, a eventualno treći odlučujući susret polufinala odigrao bi se u Dubrovniku  3. svibnja 2016.
Drugi polufinalni par doigravanja su ekipe: Stk Srarr i Gstk Zagreb
1. finalni susret 11. svibnja
2. finalni susret 15. svibnja
ukoliko bude izjednačen  rezultat u ova dva finalna susreta, treći odlučujući susret za Prvaka Hrvatske za natjecateljsku sezonu 2015/16 odigrati će se 18. svibnja 2016.