Input your search keywords and press Enter.

Rezultati trećeg dana i raspored do kraja tjedna turnira Dubrovnik kup 2019

[REZULTATI 3. DANA DUBROVNIK KUP 2019]

Benevento – Trgovina Kuneji 1:7 (1:3)

Benevento: Lovro Mikulić, Leo Fiorović, Kristian Lipotić, Mihael Vidoš, Mihael Peraica, Denis Topuzović, Luka Papić

Trgovina Kuneji: Toni Drašković, Bruno Šijaković, Luka Papac, Lukša Monković, Marin Zvono, Neno Petrušić, Nikša Žitković

Strijelci: 0:1 Luka Papac; 0:2 Luka Papac; 0:3 Lukša Monković; 1:3 Mihael Peraica; 1:4 Luka Papac; 1:5 Lukša Monković; 1:6 Lukša Monković; 1:7 Lukša Monković

 

Pizzeria Trica (Po litre pive) – Rekreativci 0:1 (0:1)

Pizzeria Trica (Po litre pive): Miljenko Meštrović,Tomislav Puljiz, Domagoj Prkut, Leo Pušić, Lukša Noković

Rekreativci: Tomislav Čagalj, Danijel Sentić, Maroje Bandur, Andro Zarač, Mario Pijak, Faris Sarić, Niko Ničetić, Kristijan Čižek

Strijelci: 0:1 Andro Zarač

 

Teča united – Brkati slonovi 0:0 (0:0) – penali 3:1

Teča united: Josip Tomičić, Matej Perović, Dominik Gustin, Mateo Brbora, Mihael Ivaniš, Petar Šanje, Ante Oreč, Marko Knežević, Ivo Šuperak, Martin Oreč

Brkati slonovi: Antun Bačić, Vlado Đurović, Antonio Pjević, Tomislav Kopanica, Oliver Milošević, Darijo Marinović, Mihael Đuraš, Matej Gaće, Rade Ljubišić, Andro Drašković

Žuti karton: Mateo Brbora (Teča united)

 

Babin Kuk – Westfalen 1:0 (0:0)

Babin Kuk: Zoran Glavinić, Bojan Butigan, Mateo Krmek, Mario Papac, Vlaho Opačić, Ivan Šutalo, Kristian Grkeš

Westfalen: Ivo Đović, Mateo Katičić, Dorian Mehić, Tomi Duždević, Leo Bogdanović

Strijelci: 1:0 Ivan Šutalo

 

Copacabana – Stanica Gruž 0:6 (0:2)

Copacabana: Saša Bujas, Boris Škutor, Nikola Mamić, Srećko Gaš, Durim Ramadani, Alan Krajačić, Mario Biuković

Stanica Gruž: Stjepo Roko, Maroje Roko, Haris Zelentrović, Aldin Sarić, Antonio Prižmić, Toni Bilić, Tomo Šoletić, Davor Prkačin, Damir Žustra, Denis Škaljić

Strijelci: 0:1 Aldin Sarić; 0:2 Aldin Sarić; 0:3 Aldin Sarić; 0:4 Denis Škaljić; 0:5 Toni Bilić; 0:6 Stjepo Roko

 

 

[RASPORED DO NEDJELJE 23.06. – DUBROVNIK KUP 2019]

18.06.2017. Utorak

19:50 Stor – Pipl mast trast as

20:30 Dubrovnik Insider – Crna lista

21:10 Strava team – Mane Hastra

21:50 Monta – Medvejdići dobrog srca

22:30 Caffe bar Puls – Šipčine

19.06.2019. Srijeda

19:50 Autoprijevoz iskop Bešo – Moj Grad

20:30 Jaksovi mesari – Bojinoga

21:10 Caffe bar Time out – Mlada garda

21:50 Konoba dva bora – Celtic bar Belfast

22:30 Atalanta Bergamo – Fratton park

20.06.2019. Četvrtak

19:50 Gladiator – Caffe bar Catamaran

20:30 Crvena funjestra – Direct booker

21:10 Teča united – Evo nas opet

21:50 Tutto bene – Totalni promašaj

22:30 Roda FC – Westfalen

21.06.2019. Petak

19:50 Priroda i društvo – Pizzeria Trica (Po litre pive)

20:30 Đole FC – Sport caffe Balun

21:10 Stipu ga nime – Caffe bar As Čilipi

21:50 Brkati slonovi – Ghetto

22:30 Konoba Maestral Ston – Čokolino

22.06.2019. Subota

19:50 Veliki s toplim – Venezuela

20:30 Taxi Rogić Zadar – Stor

21:10 Pizzeira Basilico – Benevento

21:50 Monta – Vatreni zmajevi

22:30 Taxi Rogić Zadar – Hajduk Mokošica

23.06.2019. Nedjelja

19:50 Plutajuća mina – Taxi Rogić Zadar

20:30 Rekreativci – Dubrovnik INsider

21:10 Taxi Rogić Zadar – Pipl mast trast as

21:50 Fast food Riva Slano – Acuna

22:30 Medvjedići dobrog srca – HC

Dubrovnik kup

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *