Input your search keywords and press Enter.

Rezultati prvog dana i raspored turnira Dubrovnik kup 2016

Slijede rezultati prvog dana Dubrovnik kupa 2016: ‪#‎DubrovnikKup‬ ‪#‎DubrovnikKup2016‬

Amo ća – Akunja 0:9 (0:4)
Amo ća: Darko Krajinović, Borna Marinić, Elvedin Kastrat, Josip Haklička, Franko Bašica, Marin Rudinica, Jerko Letunić, Alan Slišković
Acunja:Matko Katičić, Ivan Cetinić, Antonio Svetac, Maro Hađija, Maroje Brbora, Ivan Perić
Strijelci: 0:1 Maroje Brbora; 0:2Matko Katičić; 0:3 Maro Hađija; 0:4 Maroje Brbora; 0:5 Matko Katičić; 0:6 Maroje Brbora; 0:7 Maroje Brbora; 0:8 Matko Katičić; 0:9 Maro Hađija
Ombla – Šumica 4:0 (2:0)
Ombla: Antonio Drašković, Andro Drašković, Niko Vlahušić, Marko Ilić
Šumica:Anes Avdić , Mihael Ivaniš, Boško Vlahinić , Mateo Begović, Maro Dabelić
Strijelci: 1:0 Marko Ilić; 2:0 Niko Vlahušić; 3:0 Antonio Drašković; 4:0 Antonio Drašković
Žuti karton: Mateo Begović (Šumica)
Adventure Dubrovnik – Konoba Maestral Ston 03
Konoba Maestral Ston: Borna Tikvica , Mateo Vodopić , Maro Đuraš, Sandro Salacan, Vlatko Bobanović, Ante Ivaniševć, Mateo Kristić
Westfalen – Njirka i prijatelji 4:1 (2:1)
‪Westfalen: Tomi Duždević, Krešimir Ćorak, Dorian Mehić, Maroje Simoni, Leo Bogdanović, Damjan Šulić
Njirka i prijatelji: Pero Papac, Mario Marinović, LukaMatić, Nikola Ivičević, Matej Njirić, Baldo Puljizević
Strijelci: 1:0 Damjan Šulić; 1:1 Mario Marinović; 2:1 Damjan Šulić; 3:1 Damjan Šulić; 4:1 Maroje Simoni
Kinder Jaje – Puni ga Miško do sifona 1:2 (1:2)
Kinder jaje: Bruno Čulić, Vlaho Skaramuca, Josip Sentić, Lovro Butorac, Ivan Sambrailo, Mario Lobaš, Davor Božinović, Domagoj Ljubišić
Puni ga Miško do sifona: Ivan Kalauz, Hrvoje Mamuzić, Zoran Primić, Antonio Smrdelj
Strijelci: 0:1 Zoran Primić; 0:2 Zoran Primić; 1:2 Vlaho Skaramuca
Žuti karton: Vlaho Skaramuca (Kinder jaje)[RASPORED PRVA 4. DANA]
26.06.2016. Nedjelja
19:40 Amo ća – Akunja
20:20 Ombla – Šumica
21:00 Adventure Dubrovnik – Konoba Maestral Ston 
21:40 Westfalen – Njirka i prijatelji
22:20 Kinder Jaje – Puni ga Miško do sifona

27.06.2016. Ponedjeljak
19:40 Caffe bar As – Mr. Fresh
20:20 Caffe bar Antika – Amici team
21:00 HNK Dubrovnik 1919 – Heracles Gwantyerra
21:40 Brkati slonovi – Fast food Riva Slano
22:20 Stanica Gruž – Konoba kod dva bora

28.06.2016. Utorak
19:40 Gladiator Dubrovnik – Bosanka
20:20 Caffe bar Roko Trebinja – Direct Booker
21:00 Caffe bar Mirakul – R.U. Palace
21:40 Mane Hastra – Stipu ga nime
22:20 Libertas inženjering – Celtic bar Belfast

29.06.2016. Srijeda
19:40 Grga – Po litre pive
20:20 Maximus – 23
21:00 Plat – Karlovačko
21:40 Autoklub Dubrovnik Racing – Haštek
22:20 Centrala interijeri – Rekreativci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.