Input your search keywords and press Enter.

Rezultati drugog dana turnira Libertas kup 2015‏

Održan je i drugi dan turnira Libertas kup 2015, a slijede rezultati:

 

Evo nas opet – Caffe bar Oprah 0:2 (0:0)

Evo nas opet: Miro Butigan, Šime Popović, Viki Beusan, Marko Ilić, Nikola Bazdna, Toni Vukojević, Perica Vuknić.

Caffe bar Oprah: Ivan Rizvan, Dean Glavina, Frane Čaleta, Andrija Vuka, Marin Erceg, Adrian Konsa.

Stijelci: 0:1 Adrian Konsa; 0:2 Andrija Vuka.

Totalni promašaj – Pizza Shop 1:3 (0:3)

Totalni promašaj: Milan mikulić, Ivo Čuljak, Pero Muhoberac, Jasmin Salihović, Ante Žustra, Davor Prkačin, Stjepo Roko, Toni Bilić ,Tomislav Šoletić.

Pizza Shop: Josip Kapetanić, Ivo Vlahušić, Mateo Čanić, Pero Ševo, Maro Kalauz, Tomislav Marinović, Matej Nađ, Igor Jažić.

Strijelci: 0:1 Mateo Čanić; 0:2 Ivo Vlahušić; 0:3 ; 1:3 Pero Muhoberac.

Pizzeria La Luna – Club 23 5:2 (1:2)

Pizzeria La Luna: Frano Kukuruzović, Marko Mostahinić, Maroje Kokanović, Miran Brković, Miran Redžić, Igor Bulić, Vedran Nožica, Ivo Đović, Danijel Romić.

Club 23: Davorin Krešić, Igor Žilić, Ivan Aerlić, Mario Benić, Mario Klis, Pero Grbić, Maro Račić.

Strijelci: 1:0 Maroje Kokanović; 1:1 Igor Žilić; 1:2 Igor Žilić; 2:2 Frano Kukuruzović; 3:2 Marko Mostahinić; 4:2 Maroje Kokanović; 5:2 Maroje Kokanović.

Novi raspored:

[RASPORED DO SRIJEDE] Utakmice pretkola i šesnaestine finala:19.09.2015 Subota – pretkolo
20:00 Dupla nula – Pizzeria Mamma Mia
21:00 Tutto bene Grad – DUSTRA
22:00 Taj Mahal – Medvjedići dobrog srca

20.09.2015 Nedjelja – šesnaestina finala
19:00 Caffe bar T-Rex – Dubrovačko-neretvanska županija
20:00 Caffe bar Mirakul – Intersport
21:00 Caffe bar Puls – Caffe bar Leonardo Beach bar Cool
22:00 Tutto bene Lapad – Caffe bar T-Rex ili Dubrovačko-neretvanska županija

21.09.2015 Ponedjeljak – šesnaestina finala
19:00 Bony Pony Kaštela – Pizza Shop
20:00 Barutana Danče – Konoba Capo Veliki Zaton
21:00 Dalmatinac – Caffe bar Galerija Crvena funjestra
22:00 Pizzeria La Luna – Gavun Caffe bar Kolinda

22.09.2015 Utorak – šesnaestina finala
19:00 Udruga lađara Jerkovac – PGM Ragusa
20:00 Frendy – Laus travel
21:00 Caffe bar Oprah – Solitudo d.o.o.
22:00 Lovorno d.o.o. – Rekreativci

23.09.2015 Srijeda – šesnaestina finala
19:00 Dupla nula ili Pizzeria Mamma Mia – Pipl mast trast as
20:00 Opet zvone stara zvona – Poliklinika Marin Med
21:00 Tutto bene Grad ili DUSTRA – Halo 192
22:00 Konoba Peline – Celtic bar Belfast

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *