Input your search keywords and press Enter.

Rezultati desetog dana kupa Dubrovnik 2015 i daljnji raspored

Slijede rezultati desetog dana:

Heracles Gwantyerra – Barutana Danče 3:2 (1:1)
Heracles Gwantyerra: Adriano Tomaš, Ivan Krmek, Stjepan Vekarić, Miho Obrvan, Maro Palunčić, Ivan Ljubimir, Alen
Markišić, Toni Mišić, Zvonimir Pavić
Barutana Danče: Vinko Pešice, Matko Katičić, Ivan Cetinić, Antonio Svetac, Saša Zvizdić, Milo Leoni
Golovi: 1:0 Ivan Ljubimir; 1:1 Vinko Pešice; 2:1 Stjepan Vekarić; 3:1 Zvonimir Pavić; 3:2 Saša Zvizdić

Nedjeljom u 2 – Obuljen travel 4:6 (1:4)
Nedjeljom u 2: Eko Kljunak, Stjepan Bogdanović, Mario Krenus, Nikša Kordić, Ivan Perić, Dejan Jovanovski, Lukša Lujak
Obuljen travel: Hasan Kacić, Admir Bijedić, Damir Žustra, Haris Zelentrović
Golovi: 1:0 Dejan Jovanovski; 1:1 Haris Zelentrović; 1:2 Damir Žustra; 1:3 Haris Zelentrović; 1:4 Damir Žustra; 1:5 Haris
Zelentrović; 1:6 Damir Žustra; 2:6 Ivan Perić; 3:6 Dejan Jovanovski; 4:6

Libertas inženjering – Ombla 0:0 (0:0) – penali 0:2
Libertas inženjering: Marko Dobroslavić , Ivan Perić, Mato Butjerić, Matej Brajal, Vedran Đumo, Marijo Pavlović
Ombla: Andro Drašković, Nikša Žitković, Bruno Šijaković, Marko Ilić, Dario Burmas, Niko Vlaušić, Antonio Drašković

Soboslikarski obrt Pepo – AC Milan 1:2 (0:1)
Soboslikarski obrt Pepo: Ivan Bogoje, Mateo Kralj, Zdravko Raguž-Vodenac, Ivan Dadić
AC Milan: Josip Milić, Vlaho Radić, Ivan Milić, Antonio Mihočević
Golovi: 0:1 Vlaho Radić; 1:1 Ivan Dadić; 1:2 Antonio Mihočević

Jahači iz magle – Pipl mast trast as 0:4 (0:2)
Jahači iz magle: Đivo Gašpar, Ivan Đerek, Orsat Kljajić, Bruno Vuleša, Karlo Krmek, Ivan Marković
Pipl mast trast as: Ivica Glunčić, Dario Glunčić, Petar Matana, Vlaho Čurčija, Robert Mazarekić, Ivan Smoljan, Luko Srhoj,
Antonio Tolja
Golovi: 0:1 Antonio Tolja; 0:2 Petar Matana; 0:3 Robert Mazarekić; 0:4 Ivan Smoljan

Auto klub Dubrovnik Racing – Magellan 3:3 (2:2) – penali 1:2
Auto klub Dubrovnik Racing: Kristijan Jakobušić, Krešimir Šabadin, Franci Bule, Siniša Maljašić, Rasim Markišić, Dino Gašparić
Magellan: Andrija Putica, Marin Matušić, Marko Raič, Pavo Skurić, Vlaho Stjepović, Dorian Meić, Vlaho Voloder, Tomo
Kurajica
Golovi: 0:1 Andrija Putica; 0:2 Andrija Putica; 1:2 Rasim Markišić; 2:2 Dino Gašparić; 2:3 Marin Matušić; 3:3 Dino Gašparić

 

Slijedi i raspored do srijede 01.07:

27.06.2015 Subota
19:00 Heracles Gwantyerra – Barutana Danče
19:40 Nedjeljom u 2 – Obuljen travel
20:20 Libertas inženjering – Ombla
21:00 Soboslikarski obrt Pepo – AC Milan
21:40 Jahači iz magle – Pipl mast trast as
22:20 Auto klub Dubrovnik Racing – Magellan

28.06.2015 Nedjelja
19:00 Nedjeljom u 2 – Crvena funjestra
19:40 Trstika – 505 s crtom
20:20 Drobilica u 8 (veterani) – Maximus (veterani)
21:00 La Luna – Mane Hastra
21:40 Obuljen travel – Stanica Gruž
22:20 AC Milan – Stipu ga nime

29.06.2015 Ponedjeljak
19:00 Dubrovačko neretvanska županija – Mala Grčka
19:40 Ba-com – Restoran Capo
20:20 MNK Plat (veterani) – Vratia se Šime (veterani)
21:00 Kordić d.o.o. – Fast food Gavun
21:40 Celtic bar Belfast – Mesnica Zicer
22:20 Mr Fresh – Totalni promašaj

30.06.2015 Utorak
19:00 Heracles Gwantyerra – Elita 1950
19:40 Caffe bar Brasil – Škvadra
20:20 Evo nas opet (veterani) – Ponton (veterani)
21:00 Brkati slonovi – Sveta Marija
21:40 AŠD Orašac – Barutana Danče
22:20 Pizza Shop – Fashion caffe

01.07.2015 Srijeda
19:00 Stipu ga nime – Magellan
19:40 Gladiator – Veljko Marić
20:20 Academia Libertas (veterani) – Frendy (veterani)
21:00 Konoba Maestral Ston – Taxi Stojić Rotacija
21:40 Maritimo – Po litre pive
22:20 AC Milan – Auto klub Dubrovnik Racing.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *