Input your search keywords and press Enter.

Rezultati četvrtog dana turnira Dubrovnik kup 2015 i daljnji raspored

Slijede rezultati četvrtog dana turnira Dubrovnik kup 2015:

Deus – Caffe bar Mirakul 3:5 (0:3)
Deus: Andro Crnčević, Ivan Juko, Denis Barišić, Antonio Mijoč, Ante Galov, Alen Dejvić
Caffe bar Mirakul: Joško Vuličević, Antonio Kokanović, Maroje Kokanović, Dado Kristić, Ante Kovačić
Golovi: 0:1 Joško Vuličević; 0:2 Joško Vuličević; 0:3 Dado Kristić; 0:4 Antonio Kokanović; 1:4 Antonio Mijoč; 2:4 Ivan Juko; 2:5 Joško Vuličević; 3:5 Ivan Juko

Fast food Gavun – Ba-com 2:1 (0:1)
Fast food Gavun: Damjan Šulić, Ivan Pavlina, Ivan Šakota, Armin Ploćić, Marko Kusovac, Mario Biočić
Ba-com:Emilio Butigan, Nino Butigan, Ado Čustović, Zrinko Majčica, Nikša Bušlje, Dino Škaljić
Golovi: 0:1 Dino Škaljić; 1:1 Ivan Šakota; 2:1 Ivan Šakota

Mesnica Zicer – Mr Fresh 2:2 (2:1) – penali 1:2
Mesnica Zicer: Dado Butigan, Pero Lučić, Joškpo Đilović, Vittorio Romani, Mario Dišipulo, Toni Vukojević, Toni Jerinić
Mr Fresh: Alen Dilberović, Žarko Knego, Ivan Gavrilica , Kiko Smoljko, Anes Avdić
Golovi:1:0 Dado Butigan; 2:0 Pero Lučić; 2:1 Kiko Smoljko ; 2:2 Kiko Smoljko
Žuti karto: Kiko Smoljko (Mr Fresh)

Luis Suarez – Kordič d.o.o. 1:0 (0:0)
Luis Suarez: Mihael Voinić , Toni Šimunović , Bojan Butigan, Josip Čagalj, Hrvoje Bogdanović , Dario Grljušić, Dominik Musladin, Matko Pendo
Kordič d.o.o.: Marko Dadić, Miho Dadić, Marijan Dadić, Pero Vuličević, Alžan Bajramović, Pasko Burin
Golovi:1:0 Bojan Butigan

Mala Grčka – Restoran Piramida 0:0 (0:0) – penali 5:4
Mala Grčka: Mario Muhoberac, Vlaho Lasić, Nikola Lasić, Antonio Sentić, Dario Šemeš, Dubravko Muhoberac
Restoran Piramida: Đivo Roza, Alen Čelik, Mirsad Duraković, Elvis Sarić, Dubo Đuraš, Ivica Stanišić, Vlaho Čagalj
Žuti karton: Vlaho Lasić (Mala Grčka)

No Name – Celtic bar Belfast 0:0 (0:0) – penali 1:0
No name: Denis Kočić, Denis Sarić, Mateo Saulan, Dario Burđelez
Celtic bar Belfast: Željan Bagović, Ivica Konjuh, Dario Rončević, Ivan Rezo, Stjepan Rezo, Pavo Čučka, Mario Đamonja, Nerma Elezević
Žuti karton: Denis Kočić (No Name), Stjepan Rezo (Celtic bar Belfast)

Jahači iz magle – DuList 2:7 (0:3)
Jahači iz magle: Đivo Gašpar, Adriano Darrer, Bruno Vuleša, Ivan Đerek , Karlo Krmek , Orsat Kljajić, Ivan Marković
DuList: Leo Handžić, Mladen Dunkić, Ante Bagarić, Nikola Đurasović, Vinko Petrović, Denis Avdić
Golovi: 0:1 Denis Avdić; 0:2 Denis Avdić; 0:3 Leo Handžić; 0:4 Mladen Dunkić; 0:5 Denis Avdić; 1:5 Ivan Đerek ; 1:6 Vinko Petrović; 1:7 Ante Bagarić; 2:7 Ivan Đerek

U ponedjeljak kreće i veteranski turnir, kojeg otvaraju Academia Libertas i Ponton. Svaki dan do kraja skupina u 20:20 će se igrati po jedna utakmica veteranskog turnira.
Na veteranskom turniru ima 9 ekipa podijeljenih u dvije skupine. Prvoplasirane ekipe obje skupine se plasiraju izravno u polufinale, dok će drugoplasirane i trećeplasirane ekipe igrati četvrtfinalne utakmice.

[RASPORED DO UTORKA 23.6.]
20.06.2015 Subota
19:00 Crvena funjestra – Strava team
19:40 Nedjeljom u 2 – Obuljen travel
20:20 Libertas inženjering – Ombla
21:00 Soboslikarski obrt Pepo – AC Milan
21:40 Jahači iz magle – Pipl mast trast as
22:20 Auto klub Dubrovnik Racing – Magellan

21.06.2015 Nedjelja
19:00 Caffe Bar Seven Sins – DuList
19:40 Sky bar – Westfalen
20:20 Taxi Stojić Rotacija – Po litre pive
21:00 La Luna – 505 s crtom
21:40 Centrala interijeri – Trstika
22:20 Caffe bar Mirakul – Dubrovačko neretvanska županija

22.06.2015 Ponedjeljak
19:00 Sveta Marija – Evo nas opet
19:40 Apostoli – Konoba Maestral Ston
20:20 Academia Libertas (veterani) – Ponton (veterani)
21:00 Restoran Piramida – Deus
21:40 Restoran Capo – Luis Suarez
22:20 Soboslikarski obrt Pepo – Auto klub Dubrovnik Racing

23.06.2015 Utorak
19:00 Heracles Gwantyerra – Barutana Danče
19:40 Ba-com – Kordič d.o.o.
20:20 Frendy (veterani) – Alfa team (veterani)
21:00 Medvjedići dobrog srca – AŠD Orašac
21:40 Totalni promašaj – No name
22:20 Mr Fresh – Celtic bar Belfast.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *