Input your search keywords and press Enter.

Rezultati 8. dana turnira Dubrovnik kup 2017

[REZULTATI 8. DANA] #DubrovnikKup #DubrovnikKup2017
Restoran Dalmacija – Vidonje 3:4 (2:1)
Restoran Dalmacija: Kristijan Kučina, Petar Barišić, Antonio Barišić, Ante Vidović, Ivo Čuljak, Jurica Prkačin
Vidonje: Mateo Galov, Ivan Crnčević, Danijel Popović , Marko Mijoč, Ante Galov, Andro Crnčević, Mihovil Vidović, Nikola
Vidović, Ivan Mijoč, Nikola Mijoč
Stijelci: 0:1 Ivan Crnčević; 1:1 Ante Vidović; 2:1 Ante Vidović; 2:2 Marko Mijoč; 2:3 Andro Crnčević; 3:3 Kristijan Kučina; 3:4
Nikola Vidović
Rekreativci – Autoprijevoz iskop Bešo 1:4 (0:1)
Rekreativci: Tomislav Čagalj, Andro Zarač, Maroje Bandur, Niko Ničetić, Dominik Musladin, Danijel Sentić, Faris Sarić, Zvone Kutija
Autoprijevoz iskop Bešo: Emir Bešo, Kristijan Redžepaj, Đani Redžepaj, Robert Redžepaj, Marin Rajić, Christian Ćukteraš,
Petar Anković, Tin Vidak, Domagoj Salapić
Strijelci: 0:1 Tin Vidak; 1:1 Andro Zarač; 1:2 Tin Vidak; 1:3 Tin Vidak; 1:4 Đani Redžepaj
Dominium travel – Grga 2:1 (1:0)
Dominium travel: Bojan Butigan, Mateo Krmek, Antonio Stjepović, Mario Papac, Kristijan Grkeš, Vlaho Opačić
Grga: Marko Grgurević, Nikša Kordić, Josip Duje Brković, Dražen Karačić, Roberto Urban, Karlo Bonovil, Mate Mateljak,
Matej Perić
Stijelci: 1:0 Bojan Butigan; 1:1 Marko Grgurević; 2:1 Bojan Butigan
Žuti karton: Nikša Kordić, Josip Duje Brković (Grga)
Poliklinika Marin Med – Westfalen 2:4 (1:1)
Poliklinika Marin Med: Admir Bijedić, Ivica Gvozden, Roko Milina, Denis Kočić, Mateo Saulan, Tomislav Grubešić, Damir
Žustra, Miran Bajramović
Westfalen: Tomi Duždević, Krešimir Ćorak, Damir Čampara, Dorian Mehić , Leo Bogdanović , Dario Burmas, Lujo Jurišić
Stijelci: 0:1 Dorian Mehić; 1:1 Mateo Saulan; 1:2 Dario Burmas; 1:3 Dorian Mehić ; 1:4 Dorian Mehić ; 2:4 Miran Bajramović
Žuti karton: Admir Bijedić (Poliklinika Marin Med), Leo Bogdanović (Westfalen)
Drugi žuti / crveni karton: Admir Bijedić (Poliklinika Marin Med) – nema pravo nastupa sljedeću utakmicu
Crveni karton: Leo Bogdanović (Westfalen) – nema pravo nastupa sljedeće 2 utakmice
Caffe bar Puls – Po litre pive 10:1 (4:0)
Caffe bar Puls: Mato Šimunović, Stjepan Rezo, Hrvoje Šimunović, Marijan Dadić, Romano Levanat, Marko Dadić, Goran Čupić
Po litre pive: Mateo Delić, Miljenko Meštrović, Danijel Nikolić, Domagoj Prkut, Nikša Prkut
Strijelci: 1:0 Mato Šimunović; 2:0 Stjepan Rezo; 3:0 Romano Levanat ; 4:0 Mato Šimunović; 5:0 Stjepan Rezo; 6:0 Stjepan
Rezo; 7:0 Hrvoje Šimunović; 7:1 Mateo Delić; 8:1 Mato Šimunović; 9:1 Mato Šimunović; 10:1 Marko Dadić

 

—————————————–

Imali smo nekih izmjena u rasporedu na traženje ekipa zbog drugog turnira i svadbi. Pa je ovo novi važeći raspored

[RASPORED DO PONEDJELJKA] #DubrovnikKup #DubrovnikKup2017
22.06.2017. Četvrtak – 2. kolo
19:20 Restoran Dalmacija – Vidonje
20:00 Rekreativci – Autoprijevoz iskop Bešo
20:40 Dominium travel – Grga
21:20 Poliklinika Marin Med – Westfalen
22:00 Caffe bar Puls – Po litre pive
23.06.2017. Petak – 3. kolo
19:20 Acunja – Mr. Fresh
20:00 Kolorina – Caffe bar As
20:40 Centrala interijeri – Stanica Gruž
21:20 Crvena funjestra – Konoba Maestral Ston
22:00 Dubrovnik racing – Lolek i Bolek
24.06.2017. Subota – 3. kolo
19:20 Šulemu na zarubu – Pipl mast trast as
20:00 Celtic bar Belfast – Milenium
20:40 Pizza shop – Evo nas opet
21:20 Totalni promašaj – Fast food Riva Slano
22:00 Dustra – Šteta para
25.06.2017. Nedjelja – 3. kolo
19:20 Šipčine – Kono
20:00 Feđa – Atalanta Bergamo
20:40 La Luna – Strava team
21:20 Acunja – No name
22:00 Stomatološka ordinacija Korda – Stipu ga nime
26.06.2017. Ponedjeljak – 3. kolo
19:20 Mr. Fresh – Jet ski rent Dubrovnik MDS
20:00 Caffe bar Puls – DuDuDu
20:40 Vidonje – Po litre pive
21:20 Poliklinika Marin Med – Rekreativci
22:00 Westfalen – Teča United
Tablice nakon odrađenih 8 dana turnira:
Tomo

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *