Rezultati 4. dana turnira Dubrovnik kup 2017

Objavljeno prije 5 mjeseci  -  - 5mjeseci ago 8


[REZULTATI 4. DANA] #DubrovnikKup #DubrovnikKup2017
Po litre pive – DuDuDu 3:1 (0:1)
Po litre pive: Mateo Delić, Miljenko Meštrović, Danijel Nikolić, Domagoj Prkut
DuDuDu: Nikola Đurasović, Ante Bagarić, Antun Kljunak, Denis Avdić, Romano Radović, Vinko Petrović
Strijelci: 0:1 Ante Bagarić; 1:1 Domagoj Prkut; 2:1 Danijel Nikolić; 3:1 Danijel Nikolić

Teča United – Rekreativci 0:0 (0:0) – penali 0:2Teča United: Ivo Šuperak, Matej Perović, Ante Oreč, Dominik Gustin, Petar Šeparović , Petar ŠanjeRekreativci: Tomislav Čagalj, Andro Zarač, Maroje Bandur, Niko Ničetić, Dominik Musladin, Danijel Sentić, Faris Sarić, Zvone Kutija

revijalna utakmica (djeca)
HNK Gošk Dubrovnik 1919 – HNK Vukovar 1991 2:0 (1:0)
Strijelci: 1:0 Dominik Tolja; 2:0 Zlatan Kacić

Fast food Riva Slano – Stanica Gruž 1:2 (1:1)
Fast food Riva Slano: Josip Milić, Ivan Lazibat, Dominik Glavinić, Mateo Kljunak, Vlaho Radić, Tomislav Storelli
Stanica Gruž: Adriano Tomaš, Stjepo Roko, Antonio Prižmić, Davor Prkačin, Toni Bilić, Ivan Đerek, Zvonimir Čikato, Tomislav Šoletić
Strijelci: 1:0 Josip Milić; 1:1 Antonio Prižmić; 1:2 Toni Bilić

Restoran Dalmacija – Caffe bar Puls 0:2 (0:0)
Restoran Dalmacija: Kristijan Kučina, Petar Barišić, Antonio Barišić, Ante Vidović, Ivo Čuljak, Jurica Prkačin
Caffe bar Puls: Mato Šimunović, Stjepan Rezo, Hrvoje Šimunović, Marijan Dadić, Srđan Rilović, Romano Levanat, Marko Dadić
Strijelci: 0:1 Marijan Dadić; 0:2 Mato Šimunović

Brkati slonovi – Dominium travel 3:1 (0:0)
Brkati slonovi: Antun Bačić, Oliver Milošević, Antonio Pijević, Dario Marinović, Daniel Bokić, Vlado Đurović, Matej Gaće,
Rade Ljubišić, Josip Ćavar
Dominium travel: Zoran Glavinić, Bojan Butigan, Mateo Krmek, Antonio Stjepović, Mario Papac
Strijelci: 1:0 Rade Ljubišić; 2:0 Josip Ćavar; 3:0 Rade Ljubišić; 3:1 Antonio Stjepović
Žuti karton: Bojan Butigan (Dominium travel)
Crveni karton: Zoran Glavinić (Dominium travel) – nema pravo nastupa sljedeću utakmicu

——————————————————————————-
Zbog turnira u Hladnici, jer neke ekipe tamo igraju pod drugim imenom došlo je do malih promjena u rasporedu 2. kola:

19.06.2017. Ponedjeljak – 2. kolo
20:00 Kolorina – Kono
20:40 Stomatološka ordinacija Korda – Crvena funjestra
21:20 Šulemu na zarubu – Dubrovnik Racing
22:00 Caffe bar Antika – Šipčine

20.06.2017. Utorak – 2. kolo
19:20 Milenium – Brkati slonovi
20:00 Stipu ga nime – Copacabana
20:40 Stanica Gruž – Caffe bar Mirakul
21:20 Centrala interijeri – Totalni promašaj
22:00 Celtic bar Belfast – Grga

21.06.2017. Srijeda – 2. kolo
19:20 Pipl mast trast as – Mane Hastra
20:00 Acunja – Mr. Fresh
20:40 Dustra – Pizza shop
21:20 Trgovina Kuneji – La Luna
22:00 No name – Svi na svemu

22.06.2017. Četvrtak – 2. kolo
19:20 Restoran Dalmacija – Vidonje
20:00 Rekreativci – Autoprijevoz iskop Bešo
20:40 Dominium travel – Grga
21:20 Poliklinika Marin Med – Westfalen
22:00 Caffe bar Puls – Po litre pive

8 preporuka
comments icon 0 komentara
0 komentara
137 pregleda
bookmark icon

Write a comment...

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *