Input your search keywords and press Enter.

Rezultati 26. dana turnira Dubrovnik kup 2019

[REZULTATI 26. DANA DUBROVNIK KUP 2019]

 


Teća united – Ghetto 3:0

Teća united: Josip Tomičić, Matej Perović, Dominik Gustin, Mateo Brbora, Mihael Ivaniš, Petar Šanje, Ante Oreč, Marko Knežević, Ivo Šuperak, Martin Oreč

 

Crveni patuljak – Strava team 3:3 (1:1)

Crveni patuljak: Antun Matana, Lukša Kraljević, Frano Karač, Miho Perović, Ivan Galić, Branko Popara, Leo Handžić, Tomo Šoletić

Strava team: Denis Gregur, Nikola Jovančević, Marko Beletić, Ivan Glavinić, Darijo Kralj, Marko Plenković, Dominik Glavinić, Goran Filipović

Strijelci: 0:1 autogol; 1:1 Frano Karač; 2:1 Frano Karač; 2:2 Denis Gregur; 3:2 Ivan Galić; 3:3 Marko Plenković

 

Sport caffe Balun – Brkati slonovi 0:1 (0:0)

Sport caffe Balun: Boris Čikato, Tomislav Rudinica, Tomislav Saltarić, Blaž Pezo, Josip Kralj, Antonio Mitrović, Danijel Brbora, Josip Buljan, Hrvoje Lučić

Brkati slonovi: Antun Bačić, Vlado Đurović, Antonio Pjević, Tomislav Kopanica, Oliver Milošević, Darijo Marinović, Mihael Đuraš, Matej Gaće, Rade Ljubišić, Andro Drašković

Strijelci: 0:1 Rade Ljubišić

 

Šulemu na zarubu – Medvjedići dobrog srca 2:2 (0:1)

Šulemu na zarubu: Marko Bilobrk, Ivan Romić, Danijel Romić, Damir Begušić, Maroje Kaznačić, Dubravko Muhoberac, Frano Kukuruzović, Frane Čirak, Josip Jović, Josip Čagalj 

Medvjedići dobrog srca: Kaim Džanković, Haron Džanković, Josip Nebergoj, Lovro Miletić, Pero Vuličević, Ivano Daković, Ivan Vuknić, Antonio Konsuo, Mate Marević

Strijelci: 0:1 Josip Nebergoj; 0:2 Pero Vuličević; 1:2 Damir Begušić; 2:2 Danijel Romić

 

Acuna – Trgovina Kuneji

Acuna: Matko Katičić, Mario Curić, Joško Vuličević, Maroje Brbora, Ivan Cetinić, Kruno Lujak, Antonio Svetac, Saša Zvizdić, Marko Bilinovac

Trgovina Kuneji: Toni Drašković, Bruno Šijaković, Luka Papac, Lukša Monković, Marin Zvono, Neno Petrušić, Nikša Žitković

Strijelci: 1:0 Saša Zvizdić; 1:1 Neno Petrušić; 2:1 Maroje Brbora; 3:1 Mario Curić; 4:1 Kruno Lujak

Žuti karton: Mario Curić (Acuna)

 

Autoprijevoz iskop Bešo – Jaxovi mesari 3:0

Autoprijevoz iskop Bešo: Emir Bešo, Đani Redžepaj, Elvis Agović, Kristijan Redžepaj, Armin Duzić, Robert Redžepaj, Srđan Matijašević, Ivo Čuljak, Robert Perić, Lukša Urlović

 

 

 

Dubrovnik kup

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *