Input your search keywords and press Enter.

Rezultati 2. dana osmine finala i raspored turnira Dubrovnik kup 2017

[REZULTATI 2. DANA OSMINE FINALA] #DubrovnikKup #DubrovnikKup2017
Fast food Riva Slano – Teća united 4:5 (0:3)
Fast food Riva Slano: Josip Milić, Ivan Lazibat, Dominik Glavinić, Mateo Kljunak, Vlaho Radić, Tomislav Storelli, Ivan Milić, Viktor Lekaj, Petar Lončar
Teća United:Ivo Šuperak, Matej Perović, Ante Oreč , Dominik Gustin, Petar Šeparović, Petar Šanje, Josip Tomičić, Martin Oreč, Domagoj Grgurević
Stijelci: 0:1 Martin Oreč; 0:2 Matej Perović; 0:3 Josip Tomičić; 1:3 Dominik Glavinić; 1:4 Josip Tomičić; 2:4 Dominik Glavinić; 3:4 Ivan Milić; 4:4 Ivan Milić; 4:5 (autogol)
Žuti karton: Josip Milić (Fast food Riva Slano)
Crveni karton: Mateo Kljunak (Fast food Riva Slano), Petar Šanje (Teća united) – nema pravo nastupa sljedeću utakmicu
Autoprijevoz iskop Bešo – Jet ski rent Dubrovnik MDS 2:1 (0:1)
Autoprijevoz iskop Bešo: Emir Bešo, Kristijan Redžepaj, Đani Redžepaj, Robert Redžepaj, Marin Rajić, Christian Ćukteraš, Petar Anković, Tin Vidak, Domagoj Salapić, Elvis Agovć
Jet ski rent Dubrovnik MDS: Antonio Konsuo, KaimDžanković , Haron Džanković, Josip Nebergoj, Ivan Vuknić, Petar Žutac, Lovro Miletić, Miho Haklička
Strijelci: 0:1 Haron Džanković; 1:1 Tin Vidak; 2:1 Robert Redžepaj
Žuti karton: Tin Vidak (Autoprijevoz iskop Bešo)
Caffe bar Antika – Acunja 3:3 (2:1) – penali 3:4
Caffe bar Antika: Domagoj Torbarina , Bruno Pralas, Baldo Cicijelj, Marko Papac, Domagoj Ljubišić, Marko Šećer, Mateo Kristić, Stjepko Begušić , Vinko Čikato, Matej Vidak
Acunja:Maroje Brbora, Matko Katičić, Mario Curić, Ivan Cetinić, Antonio Svetac, Saša Zvizdić, Maro Hađija, Petar Rakigija, Kruno Lujak, Vinko Pešice
Strijelci: 1:0 Stjepko Begušić ; 1:1 Maroje Brbora; 2:1 Marko Papac; 3:1 Matej Vidak; 3:2 Saša Zvizdić; 3:3 Saša Zvizdić
Žuti karton: Matej Vidak (Caffe bar Antika), Mario Curić (2.) (Acunja)
Centrala interijeri – Atalanta Bergamo 0:0 (0:0) – penali 1:2
Centrala interijeri: Hasan Kacić, Joško Atijas, John Daničić, Mirko Obradović, Ante Daničić , Vlaho Grbešić, Denis Hasanović, Jasmin Hasanović, Pero Vodopivec
Atalanta Bergamo: Marin Kovačić, Mario Dišipulo, Hrvoje Mamuzić, Ivan Kalauz, Ivan Gavrilica , Filip Kurbelašvili, Frano Vlahušić , Ivo Kriste, Hrvoje Bogdanović
Žuti karton: Filip Kurbelašvili (Atalanta Bergamo)
————————————————————————————
[RASPORED ČETVRTFINALA I POLUFINALA] #DubrovnikKup #DubrovnikKup2017
13.07.2017. Četvrtak – slobodan dan
14.07.2017. Petak – 1/4 finala
19:00 Teća united – Caffe bar Puls
20:00 Autoprijevoz iskop Bešo – Šulemu na zarubu
21:00 Acunja – Konoba Maestral Ston
22:00 Atalanta Bergamo – Celtic bar Belfast
15.07.2017. Subota – slobodan dan
16.07.2017. Nedjelja – polufinala
21:00 pobjednik Teća united / Caffe bar Puls – pobjednik Acunja / Konoba Maestral Ston
22:00 pobjednik Atalanta Bergamo / Celtic bar Belfast – pobjednik Autoprijevoz Bešo / Šulemu na zarubu
17.07.2017. Ponedjeljak – finalna večer

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *