Input your search keywords and press Enter.

Slijede rezultati 2. dana ‪#‎DubrovnikKup‬ ‪#‎DubrovnikKup2016‬

Caffe bar Antika – Amici team 2:0 (1:0)
Caffe bar Antika: Domagoj Torbarina, Baldo Cicijelj, Karlo Torbarina, Vlaho Grbešić, Vinko Čikato, Andrija Saulan, Stjepko Begušić
Amici team: Zdravko Raguž-Vodenac, Stjepan Skurić, Mateo Kralj, Josip Tomičić, Pavo Veselić, Ivan Bogoje, Ivan Dadić
Strijelci: 1:0 Domagoj Torbarina; 2:0 Baldo Cicijelj
Žuti karton: Pavo Veselić (Amici team)
HNK Dubrovnik 1919 – Heracles Gwantyerra 1:1 (0:0) – penali 2:3
HNK Dubrovnik 1919: Vedran Žuro, Mate Boras, Željko Zekić, Goran Šorgić, Mario Musladin, Lukša Jović, Antonio Ničetić
Heracles Gwantyerra: Ivan Krmek, Maro Palunčić, Ivan Ljubimir, Robert Slade
Strijelci:1:0 Goran Šorgić; 1:1 autogol
Brkati slonovi – Fast food Riva Slano 2:1 (1:0)
Brkati slonovi: Matej Gaće, Dario Marinović , Daniel Bokić, Tomislav Pjević , Antun Bačić, Oliver Milošević, Tomislav Kopanica, Vlado Đurović, Rade Ljubišić
Fast food Riva Slano: Vlaho Radić, Ivan Milić, Mateo Kljunak, Ivan Lazibat
Strijelci: 1:0 Dario Marinović; 1:1 Vlaho Radić; 2:1 autogol
Stanica Gruž – Konoba kod dva bora 2:0 (1:0)
Stanica Gruž: Stjepo Roko, Maroje Roko, Mato Mitrović, Toni Bilić, Damir Begušić , Damir Žustra, Davor Prkačin
Konoba kod dva bora: Joško Đilović, Mario Dišipulo, Toni Vukojević, Dado Butigan, Božo Krilanović, Vedran Ćorak
Strijelci: 1:0 Damir Žustra; 2:0 Davor Prkačin
Žuti karton: Mario Dišipulo, Toni Vukojević (Konoba kod dva bora)
———————————————————-
[RASPORED DO NEDJELJE] #‎DubrovnikKup‬ ‪#‎DubrovnikKup2016‬
28.06.2016. Utorak
19:40 Uber Dubrovnik – Bosanka
20:20 Caffe bar Roko Trebinja – Direct Booker
21:00 Caffe bar Mirakul – R.U. Palace
21:40 Mane Hastra – Stipu ga nime
22:20 Libertas inženjering – Celtic bar Belfast
29.06.2016. Srijeda
19:40 Grga – Po litre pive
20:20 Fol otpisani – 23
21:00 Plat – Karlovačko
21:40 Autoklub Dubrovnik Racing – Haštek
22:20 Centrala interijeri – Rekreativci
30.06.2016. Četvrtak
19:40 Njirka i prijatelji – Stanica Gruž
20:20 Kinder jaje – HNK Dubrovnik 1919
21:00 Deus – Medvjedići dobrog srca
21:40 La Luna – Crvena funjestra
22:20 Konoba kod dva bora – Teča United
01.07.2016. Petak
19:40 Millenium car Rental – Torcida Brda
20:20 Konoba Maestral Ston – Amo ća
21:00 Mr. Fresh – Pizza shop
21:40 Po litre pive – Caffe bar Roko Trebinja
22:20 Strava team – Torcida Brda
02.07.2016. Subota
19:40 Torcida Brda – Deus
20:20 Amici team – Caffe bar As
21:00 Acunja – Brkati slonovi
21:40 Heracles Gwantyerra – Luis Suarez
22:20 Medvjedići dobrog srca – Torcida Brda
03.07.2016. Nedjelja
19:40 Bosanka – Ombla
20:20 Evo nas opet – Libertas inženjering
21:00 Šumica – Gladiator Dubrovnik
21:40 Celtic bar Belfast – Centrala interijeri
22:20 Fast food Riva Slano – Adventure Dubrovnik

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *