Input your search keywords and press Enter.

Mirisi Božića u Brodu na Kupi: Zahvala udruzi Agroturizam Konavle

U prosincu 2015. godine u našoj osnovnoj školi Frana Krste Frankopana u Brodu na Kupi,ugodno su nas svojim posjetom iznenadili gosti iz nama daleke južne Hrvatske, a to su članovi udruge Agroturizam Konavle. Svrha njihova posjeta bila je doći u školu te vidjeti  i okusiti poznate i odlične proizvode školske zadruge Bobovac obzirom da se njihova udruga bavi sličnom djelatnošću. Moramo napomenuti da naša školska zadruga već dulji niz godina krasi zidove škole svojim pohvalama, nagradama i priznanjima, čiji uspjeh možemo zahvaliti našim učenicima uz srčano vodstvo voditeljice učiteljice Željke Podnar. Osim što će svoje nepce zasladiti našim proizvodima, članovi Udruge bili su toliko očarani našom malom i samozatajnom školom da su odlučili učiniti jedno humanitarno djelo te nas iznenaditi i dirnuti do suza. Cijenimo trud i vrijeme koje je Udruga Agroturizam uložila kako bi sakupila vrijedne darove osnovne i važne za svaku obitelj. Naime na adresu škole doputovala je bogata pošiljka darova za naše učenike koji su slabog imovinskog stanja. Kutija je bila puna hrane, voća, higijenskih potrepština i ono što je našu djecu posebno obradovalo, a to su slatkiši. Njihovo veselje možete vidjeti na njihovim licima  putem fotografija koje šaljemo. Putem medija šaljemo poseban pozdrav i zahvalnost svim članovima Udruge Agroturizam što su nadolazeće blagdane posebno ukrasili našoj djeci i maloj školici. Srdačan pozdrav i sve najljepše u predstojećim blagdanima i daljnjem radu šalju svi učenici, učitelji i djelatnici naše škole zelenog Gorskog Kotara.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.