Input your search keywords and press Enter.

Održao se 7. dan Libertas kupa, a dogodile su se i neke odgode i promjene u rasporedu.

[REZULTATI 7. DANA] #LibertasKup #LibertasKup2016
Caffe bar Galerija Crvena funjestra – Sena Bil Sarajevo 1:1 (1:1) – penali 1:2
Caffe bar Galerija Crvena funjestra: Hrvoje Zečević, Josip Šoletić, Dejan Krijes, Mihovil Martić, Darko Gudić, Antonio Đuka Alemani, Perica Katušić
Sena Bil Sarajevo: Renato Čilić, Denis Gorčević, Sead Kapetanović, Aldin Neradin, Ferhad Bakou
Strijelci: 1:0 Antonio Đuka Alemani; 1:1 Renato Čilić
Žuti karton: Josip Šoletić (Caffe bar Galerija Crvena funjestra)
Caffe bar Bull Klanjec – Šulemu na zarubu 4:2 (2:1)
Caffe bar Bull Kranjec: Luka Haramina, Marko Sever, Goran Dlesk, Jakov Korman, Vedran Pušec
Šulemu na zarubu:Marko Bilobrk, Ivan Romić, Daniel Romić, Frane Ćirak, Dubravko Muhoberac , LukaMiškić, Jasmin Hasanović
Strijelci: 1:0 Marko Sever; 2:0 Luka Haramina; 2:1 Dubravko Muhoberac ; 2:2 Jasmin Hasanović; 3:2 Marko Sever; 4:2 Goran Dlesk
Žuti karton: Daniel Romić (Šulemu na zarubu)
Tange Lange – Baz Tuzla 2:1 (1:0)
Tange lange: Ilija Subašić, Ivan Šutalo, Boris Katičić, Mirko Marić, Ivan Perić
Baz Tuzla: Ivan Mandušić, Denis Isanović, Armin Imšić, Benjamin Avdić, Mensur Omerašević
Strijelci: 1:0 Ivan Šutalo; 1:1 Armin Imšić; 2:1 Ivan Perić
Žuti karton: Denis Isanović (Baz Tuzla)
Bonita Trebinje – Direct Booker 2:2 (0:1) – penali 2:3
Bonita Trebinje: Tomo Bodiroga, Tomo Mihić, Miljan Milišić, Goran Popović, Vlaho Bogdanović, Nebojša Kapor
Direct Booker: Đivo Bovolini, Stijepo Vezilić, Marijan Dadić, Nur Brković, Marko Miletić, Ivan Bogoje
Strijelci: 0:1 Đivo Bovolini; 0:2 Marijan Dadić; 1:2 Goran Popović; 2:2 Goran Popović
Caffe bar Astoria Čapljina – Tutto bene 4:5 (1:2)
Caffe bar Astoria Čapljina: Dane Dominiković, Perica Juko, Mateo Nikše, Josip Pear, Petar Jović, Matej Marević, Mato Miličević
Tutto bene:Tomi Duždević, Dominik Kružević, Đivo Hendić , Dorian Mehić, Maroje Celić, Marko Barišić
Strijelci: 1:0 Mato Miličević; 1:1 Dorian Mehić; 1:2 Marko Barišić; 1:3 Marko Barišić; 1:4 Đivo Hendić ; 2:4 Dane Dominiković; 3:4 Mato Miličević; 3:5 Dorian Mehić; 4:5 Mato Miličević
Žuti karton: Dominik Kružević (Tutto bene)
Crveni karton: Mateo Nikše, Josip Pear (Caffe bar Astoria Čapljina), Dorian Mehić (Tutto bene)
Senabil Sarajevo – La Luna 7:0 (4:0)
Senabil Sarajevo: Renato Čilić, Denis Gorčević, Sead Kapetanović, Aldin Neradin, Ferhad Bakou
La Luna: Igor Bulić, Marko Mostahinić, Stijepo Garvan, Frano Kukuruzović, Ivo Đović , Rikardo Ivanković
Strijelci: 1:0 Renato Čilić; 2:0 Sead Kapetanović; 3:0 Ferhad Bakou; 4:0 Denis Gorčević; 5:0 Renato Čilić; 6:0 Renato Čilić; 7:0 Ferhad Bakou
Žuti karton: Sead Kapetanović (Senabil Sarajevo)
Celtic bar Belfast – Caffe bar Bull Klanjec 2:5 (0:2)
Celtic bar Belfast: Željan Bagović, Ivica Konjuh, Ivan Rezo, Mario Đamonja, Dario Rončević, Pavo Čučka
Caffe bar Bull Kranjec: Luka Haramina, Marko Sever, Goran Dlesk, Jakov Korman, Vedran Pušec
Strijelci: 0:1 Luka Haramina; 0:2 Goran Dlesk; 1:2 Ivan Rezo; 1:3 Luka Haramina; 1:4 Goran Dlesk; 2:4 Željan Bagović ; 2:5 Marko Sever
Cafe bar Astoria Čapljina – Medvjedići dobrog srca 0:3 b.b.
Medvjedići dobrog srca: Haron Džanković, Kaim Džanković, Josip Nebergoj, Mateo Saulan, Antonio Konsuo, Ivan Vuknić, Denis Škaljić

 

Tablice nakon 7. dana turnira:

libertas_kup_2016_tablice

lk2016-tablice

 

Ni danas (ponedjeljak 19.09.2016.) se neće održavati turnir Libertas kup radi ponovne najave lošeg vremena i kiše.

Zbog dvije odgode radi kiše, te momačkih, svadbi, liga, treninga napravljen je novi raspored.

[NOVI RASPORED DO KRAJA SKUPINA] #LibertasKup #LibertasKup2016
20.09.2016. Utorak
18:00 Bešo iskop – PGM Ragusa
18:40 Caffe bar Puls – Pizza shop
19:20 Top ten Podstrana – Mr. Fresh
20:00 Rekreativci – Beach bar Cool Caffe bar Leonardo
20:40 Taj Mahal Stari Grad – PGM Ragusa
21:20 Top ten Podstrana – Maritimo
22:00 MNK Goveđari – Beach bar Cool Caffe bar Leonardo
21.09.2016. Srijeda
18:00 Grga – Ombla
18:40 Auto servis Rabbit – Heracles Gwantyerra
19:20 Dubac – Opet zvone stara zvona
20:00 Dubrovački podrumi Storia – Bonita Trebinje
20:40 Elita Dubrovnik – Ustanik Kum 2
21:20 Opet zvone stara zvona – Pizzeria Laus
22:00 Evo nas opet – Prestige trade
22.09.2016. Četvrtak
18:00 Caffe bar Whats up – Direct booker
18:40 Ustanik Kum 2 – Fast food Riva Slano
19:20 Maritimo – Klub navijača Torcida Split
20:00 Medvjedići dobrog srca – Dustra ogranak Kaštela
20:40 Ustanik Kum 2 – Hobby Shop
21:20 Mr. Fresh – Klub navijača Torcida Split
22:00 Tutto bene – Dustra ogranak Kaštela
22:40 Luis Suarez – Caffe bar Mirakul
23.09.2016. Petak
18:00 Caffe bar Antika – Club 23
18:40 Pizzeria Mea Culpa – Acunja
19:20 Auto servis Rabbit – Evo nas opet
20:00 Konoba Paradise – Caffe bar Galerija Crvena funjestra
20:40 Čača se vraća – Bešo iskop
21:20 Taj Mahal Lero – Pizzeria Trica
22:00 Elita Dubrovnik – Fast food Riva Slano
22:40 Čača se vraća – Taj Mahal Stari Grad
24.09.2016. Subota
18:00 Prestige trade – Heracles Gwantyerra
18:40 Pipl mast trast as – Caffe bar Puls
19:20 Dubrovački podrumi Storia – Caffe bar Whats up
20:00 Ombla – Acunja
20:40 Pizzeria Trica – Tange lange
21:20 Celtic bar Belfast – Šulemu na zarubu
22:00 Konoba Paradise – La Luna

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *