Input your search keywords and press Enter.

Jet2.com & Jet2holidays – dodatni letovi za Dubrovnik

Iz TZ DNŽ javljaju da ih je avio kompanija Jet2.com obavijestila o produljenju letova prema zračnoj luci Dubrovnik što je izvrsna vijest u ovim izazovnim vremenima:

Posjetitelji iz Ujedinjenog Kraljevstva tradicionalno su među top 5 posjetitelja u našoj županije, pa su tako od 1. srpnja do 17. kolovoza ostvarili 114.622 noćenja, a nadamo se da će  upravo produljenje letova omogućiti i još bolje rezultate s ovog iznimno nam važnog tržišta.

Turistička zajednica Dubrovačko – neretvanske županije je samostalno krajem srpnja i početkom kolovoza započela medijsku kampanju u Ujedinjenom Kraljevstvu, a u suradnji upravo s tvrtkom Jet2.com pokrenuta je i kampanja kojom su se promovirale destinacije diljem naše županije. Ukoliko epidemiološka slika i dalje bude povoljna možemo očekivati da će posjetitelji iz Ujedinjenog Kraljevstva ostvariti dobre rezultate i u ovoj 2021. godini.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)