Input your search keywords and press Enter.

Dubrovnik kup 2019: Rezultati drugog dana 1/8 finala i raspored do kraja turnira

[REZULTATI 2. DANA 1/8 FINALA DUBROVNIK KUP 2019]

 

Babin Kuk – Totalni promašaj 1:2 (1:0)

Babin Kuk: Zoran Glavinić, Bojan Butigan, Mateo Krmek, Mario Papac, Vlaho Opačić, Ivan Šutalo, Kristian Grkeš, Hrvoje Lale

Totalni promašaj: Milan Mikulić, Pero Muhoberac, Jasmin Salihović, Jure Lovrić, Ante Aerlić, Davorin Krešić, Jure Tolić, Bernard Perutina, Jerko Konjevod

Strijelci: 1:0 Mateo Krmek; 1:1 Jasmin Salihović; 1:2 Ante Aerlić

 

Trgovina Kuneji – Celtic bar Belfast 3:2 (1:1)

Trgovina Kuneji: Toni Drašković, Bruno Šijaković, Luka Papac, Lukša Monković, Marin Zvono, Neno Petrušić, Nikša Žitković

Celtic bar Belfast: Željan Bagović, Ivan Rezo, Mario Džamonja, Nermin Elezović, Nikola Crnčević, Dario Rončević, Marko Mostahinić, Alžan Bajramović

Strijelci: 0:1 Nikola Crnčević; 1:1 Luka Papac; 2:1 Bruno Šijaković; 3:1 Lukša Monković; 3:2 Mario Džamonja

Žuti karton: Neno Petrušić (Trgovina Kuneji), Nermin Elezović (Celtic bar Belfast)

 

Brkati slonovi – Centrala interijeri 2:0 (1:0)

Brkati slonovi: Antun Bačić, Vlado Đurović, Antonio Pjević, Tomislav Kopanica, Oliver Milošević, Darijo Marinović, Mihael Đuraš, Matej Gaće, Rade Ljubišić, Andro Drašković

Centrala interijeri: John Daničić, Ante Daničić. Joško Atijas, Vlaho Grbešić, Tomislav Marinović, Hasan Kacić, Jasmin Hasanović, Emir Spahić, Denis Hasanović

Strijelci: 1:0 Darijo Marinović; 2:0 Vlado Đurović

Žuti karton: Rade Ljubišić (Brkati slonovi), John Daničić (Centrala interijeri)

 

Stanica Gruž – Fast food Riva Slano 1:1 (1:1) – penali 1:3

Stanica Gruž: Stjepo Roko, Maroje Roko, Haris Zelentrović, Aldin Sarić, Antonio Prižmić, Toni Bilić, Tomo Šoletić, Davor Prkačin, Denis Škaljić, Adrian Micevski

Fast food Riva Slano: Josip Milić, Ivan Lazibat, Tomo Storelli, Petar Lončar, Mateo Kljunak, Milenko Raič, Mato Miličević, Ante Vukasović

Strijelci: 1:0 Stjepo Roko; 1:1 Petar Lončar

————————————————————————————————————–

 

[RASPORED DO KRAJA TURNIRA DUBROVNIK KUP 2019]

 

21.07.2019. Nedjelja – slobodan dan

22.07.2019. Ponedjeljak – 1/4 finala

20:00 Trgovina Kuneji – Totalni promašaj

21:00 Fast food Riva Slano – Brkati slonovi

22:00 Atalanta Bergamo – Konoba Maestral Ston

23:00 Caffe bar Puls – Westfalen

23.07.2019. Utorak – 1/2 finala

21:00 Fast food Riva Slano / Brkati slonovi – Trgovina Kuneji / Totalni promašaj

22:00 Caffe bar Puls / Westfalen – Atalanta Bergamo / Konoba Maestral Ston

24.07.2019. Srijeda – slobodan dan

25.07.2019. Četvrtak – završna večer

 

 

 

 

Dubrovnik kup

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *