Input your search keywords and press Enter.

Dubrovnik kup 2019: Rezultati devetog dana turnira i raspored za ovaj tjedan

[REZULTATI 9. DANA DUBROVNIK KUP 2019]

Rekreativci – Dubrovnik Insider 1:0 (0:0)

Rekreativci: Tomislav Čagalj, Danijel Sentić, Maroje Bandur, Andro Zarač, Mario Pijak, Faris Sarić, Niko Ničetić, Kristijan Čižek

Dubrovnik INsider: Domagoj Salapić, Josip Markić, Nikša Vranješ, Mateo Miladin, Christian Ćukteraš, Božo Pitarević, Luka Perak, Rade Dolina

Strijelci: 1:0 Faris Sarić

 

Fast food Riva Slano – Acuna 1:3 (0:1)

Fast food Riva Slano: Josip Milić, Ivan Lazibat, Tomo Storelli, Petar Lončar, Mateo Kljunak

Acuna: Matko Katičić, Mario Curić, Joško Vuličević, Maroje Brbora, Ivan Cetinić, Kruno Lujak, Antonio Svetac, Saša Zvizdić, Maro Hađija

Strijelci: 0:1 Maroje Brbora; 0:2 Kruno Lujak; 0:3 Kruno Lujak; 1:3 Mateo Kljunak

 

Medvjedići dobrog srca – HC 3:2 (1:1)

Medvjedići dobrog srca: Kaim Džanković, Haron Džanković, Josip Nebergoj, Lovro Miletić, Pero Vuličević, Ivano Daković, Ivan Vuknić, Antonio Konsuo

HC: Vlaho Skaramuca, Đivo Skaramuca, Mato Vukić, Dominik Musladin, Luka Palameta, Pavo Ljepopio, Ivan Hrsitć, Bruno Tadić, Pavo Čučka

Strijelci: 1:0 Pero Vuličević; 1:1 Vlaho Skaramuca; 2:1 Lovro Miletić; 3:1 Pero Vuličević; 3:2 Pavo Ljepopio

Crveni karton: Đivo Skaramuca (HC) – nema pravo nastupa sljedeću utakmicu

————————————————————–

[RASPORED DO NEDJELJE 30.06. – DUBROVNIK KUP 2019]

24.06.2019. Ponedjeljak

19:50 Bočica – Tutto bene

20:30 Stanica Gruž – Caffe bar Antika

21:10 Bojinoga – Autoprijevoz iskop Bešo

21:50 Caffe bar Time out – Jaxovi mesari

22:30 Caffe bar Antika – President

25.06.2019. Utorak

19:50 Caffe bar Antika – Heracles Gwantyerra

20:30 Crveni patuljak – Caffe bar Puls

21:10 Mane Hastra – Šipčine

21:50 Caffe bar Antika – Copacabana

22:30 Pipl mast trast as – Plutajuća mina

26.06.2019. Srijeda

19:50 Totalni promašaj – Konoba dva bora

20:30 Mlada garda – Moj Grad

21:10 Venezuela – Atalanta Bergamo

21:50 Centrala interijeri – Veliki s toplim

22:30 Fast food Riva Slano – Benevento

27.06.2019. Četvrtak

20:30 Stipu ga nime – Roda FC

21:10 Priroda i društvo – Dubrovnik INsider

21:50 Crvena funjestra – Gladiator

22:30 Pizzeira Basilico – Trgovina Kuneji

28.06.2019. Petak

19:50 Teća united – Sport caffe Balun

20:30 Caffe bar As Čilipi – Babin Kuk

21:10 Bojinoga – Caffe bar Time out

21:50 HC – Šulemu na zarubu

22:30 Direct booker – Konoba Maestral Ston

29.06.2019. Subota

19:50 Stor – Plutajuća mina

20:30 Rekreativci – Crna lista

21:10 Ghetto – Evo nas opet

21:50 Bočica – Konoba dva bora

22:30 Centrala interijeri – Atalanta Bergamo

30.06.2019. Nedjelja

19:50 Autoprijevoz iskop Bešo – Mlada garda

20:30 Moj Grad – Jaxovi mesari

21:10 Crveni patuljak – Mane Hastra

21:50 Strava team – Šipčine

22:30 Brkati slonovi – Đole FC

 

 

 

 

Dubrovnik kup

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *