Input your search keywords and press Enter.

Dubrovnik kup 2019: Rezultati 21. dana turnira i raspored do kraja skupina

[REZULTATI 21. DANA DUBROVNIK KUP 2019]

 

Babin Kuk – Roda FC 6:1 (4:1)

Babin Kuk: Zoran Glavinić, Bojan Butigan, Mateo Krmek, Mario Papac, Vlaho Opačić, Ivan Šutalo, Kristian Grkeš, Hrvoje Lale

Roda FC: Marin Kirola, Ivo Milovina, Kristijan Šimunović, Roko Vidović, Antonijo Bender, Tin Pavlović, Anđelo Kekez, Luka Đurović, Venceslav Bušić

Strijelci: 1:0 Kristian Grkeš; 2:0 Zoran Glavinić; 3:0 Kristian Grkeš; 3:1 Kristijan Šimunović; 4:1 Hrvoje Lale; 5:1 Mateo Krmek; 6:1 Ivan Šutalo

 

Bočica – Totalni promašaj 2:3 (2:1)

Bočica: Đino Peškura, Maro Matić, Niko Zrilić, Toni Grugurević, Mario Lonco, Miho Bupić, Orsat Klečak, Ivan Čumbelić

Totalni promašaj: Milan Mikulić, Pero Muhoberac, Jasmin Salihović, Jure Lovrić, Ante Aerlić, Davorin Krešić, Jure Tolić, Bernard Perutina

Strijelci: 1:0 Đino Peškura; 1:1 Jasmin Salihović; 2:1 Ivan Čumbelić; 2:2 Milan Mikulić; 2:3 Ante Aerlić

Žuti karton: Ivan Čumbelić (Bočica), Ante Aerlić (Totalni promašaj)

 

Fratton park – Centrala interijeri 0:3

Centrala interijeri: John Daničić, Ante Daničić. Joško Atijas, Vlaho Grbešić, Tomislav Marinović, Hasan Kacić, Jasmin Hasanović, Emir Spahić, Denis Hasanović

 

Atalanta Bergamo – Veliki s toplim 3:0

Atalanta Bergamo: Ivan Gavrilica, Filip Kurbelašvili, Frano Vlahušić, Ivan Memunić, Ivo Kriste, Marko Kuraja, Hrvoje Bogdanović, Hrvoje Mamuzić

 

Westfalen – Stipu ga nime 1:1 (0:0) – penali 1:2

Westfalen: Ivo Đović, Mateo Katičić, Dorian Mehić, Tomi Duždević, Leo Bogdanović, Krešimir Ćorak, Dado Butigan, Luka Franić, Ardan Džanković

Stipu ga nime: Marko Barišić, Denis Čustović, Maroje Celić, Antonio Tomić, Antonio Machiedo, Đivo Kresić, Leo Levanat, Luka Mladin

Strijelci: 0:1 Leo Levanat,; 1:1 Dorian Mehić

 

 

[RASPORED DO KRAJA SKUPINA TURNIRA DUBROVNIK KUP 2019]

 

06.07.2019. Subota

19:50 Šulemu na zarubu – Monta

20:30 Jaxovi mesari – Mlada garda

21:10 HC – Vatreni zmajevi

21:50 Moj Grad – Bojinoga

22:30 Tutto bene – Celtic bar Belfast

 

07.07.2019. Nedjelja

19:50 Gladiator – Čokolino

20:30 Priroda i društvo – Rekreativci

21:10 Pizzeria Trica (Po litre pive) – Crna lista

21:50 Konoba Maestral Ston – Crvena funjestra

22:30 Hajduk Mokošica – Stor

08.07.2019. Ponedjeljak

20:30 Ghetto – Đole FC

21:10 Sport caffe Balun – Evo nas opet

21:50 Copacabana – Heracles Gwantyerra

22:30 President – Stanica Gruž

 

09.07.2019. Utorak

19:50 Veliki s toplim – Fratton park

20:30 HC – Monta

21:10 Fast food Riva Slano – Pizzeria Basilico

21:50 Acuna – Trgovina Kuneji

22:30 Centrala interijeri – Venezuela

 

10.07.2019. Srijeda – slobodan dan (otvaranje Ljetnih igara)

 

11.07.2019. Četvrtak

19:50 Teča united – Ghetto

20:30 Crveni patuljak – Strava team

21:10 Sport caffe Balun – Brkati slonovi

21:50 Šulemu na zarubu – Medvjedići dobrog srca

22:30 Autoprijevoz iskop Bešo – Jaxovi mesari

 

12.07.2019. Petak

20:30 Caffe bar Time out – Moj Grad

21:10 Mane Hastra – Caffe bar Puls

21:50 Celtic bar Belfast – Bočica

22:30 Mlada garda – Bojinoga

 

13.07.2019. Subota – ždrijeb playoffa

 

 

 

Dubrovnik kup

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *