Input your search keywords and press Enter.

Dubrovnik kup 2019: Rezultati 16. dana turnira, tablice i raspored do kraja tjedna

[REZULTATI 16. DANA DUBROVNIK KUP 2019]

Autoprijevoz iskop Bešo – Mlada garda 5:2 (2:1)
Autoprijevoz iskop Bešo: Emir Bešo, Đani Redžepaj, Elvis Agović, Kristijan Redžepaj, Armin Duzić, Robert Redžepaj, Srđan Matijašević, Ivo Čuljak, Robert Perić

Mlada garda: Vlaho Capurso, Ante Ljuban, Ante Obradović, Frano Berk, Kristijan Pavlović, Toni Kolendić, Dominik Duždević, Maro Puljizević

Strijelci: 1:0 Ivo Čuljak; 2:0 Robert Perić; 2:1 Ante Ljuban; 3:1 Ivo Čuljak; 3:2 Ante Obradović; 4:2 Srđan Matijašević; 5:2 Srđan Matijašević

 

Moj Grad – Jaxovi mesari 7:0 (6:0)
Moj Grad: Elin Đapo, Denis Pavela, Denis Sarić, Hrvoje Čikor, Maro Kulaš, Damir Žustra, Velimir Kajba, Denis Dilberović

Jaxovi mesari: Luka Anđelinić, Niko Bratoš, Vlaho Radičević, Andro Radonić, Mario Jerković, Mario Lončarica, Marin Jemo

Strijelci: 1:0 Velimir Kajba; 2:0 Damir Žustra; 3:0 Velimir Kajba; 4:0 Hrvoje Čikor; 5:0 Maro Kulaš; 6:0 Damir Žustra; 7:0 Denis Dilberović

 

Crveni patuljak – Mane Hastra 1:3 (0:2)
Crveni patuljak: Antun Matana, Lukša Kraljević, Frano Karač, Miho Perović, Ivan Galić, Branko Popara, Leo Handžić, Tomo Šoletić

Mane Hastra: Antun Žustra, Mato Bajurin, Dubravko Margaretić, Boris Bukvić, Mario Špero, Tomo Sjekavica, Hrvoje Puh, Ivica Miloslavić, Tonči Orepić, Goran Vučur

Strijelci: 0:1 Antun Žustra; 0:2 Antun Žustra; 1:2 Lukša Kraljević; 1:3 Antun Žustra

 

Strava team – Šipčine 2:2 (0:0) – penali 3:4
Strava team: Denis Gregur, Nikola Jovančević, Marko Beletić, Ivan Glavinić, Darijo Kralj, Marko Plenković, Dominik Glavinić, Goran Filipović

Šipčine: Antonio Smrdelj, Maroje Simoni, Mario Marinović, Luka Matić, Matej Njirić, Jozo Pavlović, Baldo Puljizević

Strijelci: 0:1 Luka Matić; 1:1 Marko Plenković; 2:1 Nikola Jovančević; 2:2 Luka Matić

 

Brkati slonovi – Đole FC 1:0 (0:0)

Brkati slonovi: Antun Bačić, Vlado Đurović, Antonio Pjević, Tomislav Kopanica, Oliver Milošević, Darijo Marinović, Mihael Đuraš, Matej Gaće, Rade Ljubišić, Andro Drašković

Đole FC: Ivan Buljan, Marko Mikulić, Davor Mustapić, Vlaho Radić, Ante Biokšić, Luka Gudelj, Danijel Vlahović, Robo Bačić

Strijelci: 1:0 Antonio Pjević

[RASPORED DO NEDJELJE 07.07.2019. DUBROVNIK KUP 2019]

 

01.07.2019. Ponedjeljak

19:50 Venezuela – Fratton park

20:30 Gladiator – Direct booker

21:10 Vatreni zmajevi – Medvjedići dobrog srca

21:50 Caffe bar As Čilipi – Westfalen

22:30 Totalni promašaj – Celtic bar Belfast

 

02.07.2019. Utorak

19:50 Dubrovnik INsider – Pizzeria Trica (Po litre pive)

20:30 Crna lista – Priroda i društvo

21:10 Čokolino – Crvena funjestra

21:50 Trgovina Kuneji – Fast food Riva Slano

22:30 Caffe bar Time out – Autoprijevoz iskop Bešo

 

03.07.2019. Srijeda

19:50 Stipu ga nime – Babin Kuk

20:30 Konoba dva bora – Tutto bene

21:10 Benevento – Acuna

21:50 President – Copacabana

22:30 Heracles Gwantyerra – Stanica Gruž

 

04.07.2019. Četvrtak

19:50 Šipčine – Crveni patuljak

20:30 Đole FC – Teča united

21:10 Evo nas opet – Brkati slonovi

21:50 Caffe bar Puls – Strava team

22:30 Pipl mast trast as – Hajduk Mokošica

 

05.07.2019. Petak

19:50 Babin Kuk – Roda FC

20:30 Bočica – Totalni promašaj

21:10 Fratton park – Centrala interijeri

21:50 Atalanta Bergamo – Veliki s toplim

22:30 Westfalen – Stipu ga nime

 

06.07.2019. Subota

19:50 Šulemu na zarubu – Monta

20:30 Jaxovi mesari – Mlada garda

21:10 HC – Vatreni zmajevi

21:50 Moj Grad – Bojinoga

22:30 Tutto bene – Celtic bar Belfast

 

07.07.2019. Nedjelja

19:50 Gladiator – Čokolino

20:30 Priroda i društvo – Rekreativci

21:10 Pizzeria Trica (Po litre pive) – Crna lista

21:50 Konoba Maestral Ston – Crvena funjestra

22:30 Hajduk Mokošica – Stor

 

 

 

 

Dubrovnik kup

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *