Input your search keywords and press Enter.

Dubrovnik kup 2019: Rezultati 13. dana turnira i raspored do srijede

[REZULTATI 13. DANA DUBROVNIK KUP 2019]


Stipu ga nime – Roda FC 9:2 (2:0)
Stipu ga nime: Marko Barišić, Denis Čustović, Maroje Celić, Antonio Tomić, Antonio Machiedo, Đivo Kresić, Leo Levanat, Luka Mladin

Roda FC: Marin Kirola, Ivo Milovina, Kristijan Šimunović, Roko Vidović, Antonijo Bender, Tin Pavlović, Anđelo Kekez, Luka Đurović, Venceslav Bušić

Strijelci: 1:0 Antonio Tomić; 2:0 Denis Čustović; 3:0 Maroje Celić; 4:0 Denis Čustović; 5:0 Leo Levanat; 6:0 Antonio Machiedo; 6:1 Ivo Milovina; 7:1 Antonio Tomić; 8:1 Denis Čustović; 9:1 Antonio Tomić; 9:2 Ivo Milovina

 

Priroda i društvo – Dubrovnik Insider 3:1 (2:1)
Priroda i društvo: Maroje Kokanović, Antonio Kokanović, Leo Kokanović, Matej Perić, Mauro Jurišić

Dubrovnik INsider: Domagoj Salapić, Josip Markić, Nikša Vranješ, Mateo Miladin, Christian Ćukteraš, Božo Pitarević, Luka Perak, Rade Dolina, Paulo Opušić

Strijelci: 1:0 Leo Kokanović; 1:1 Božo Pitarević; 2:1 Matej Perić; 3:1 Leo Kokanović

 

Crvena funjestra – Gladiator 5:4 (1:1)
Crvena funjestra: Miro Ćuzulan, Hrvoje Zečević, Hrvoje Čikato, Darko Gudić, Darko Beslema, Antonio Đuka Alemani, Perica Katušić, Miho Martić, Dean Krijes, Josip Šoletić

Gladiator: Kristijan Perak, Maro Perak, Matej Perak, Gordan Lovrić, Alen Spahić, Luka Milidragović, Karlo Caput

Strijelci: 1:0 Dean Krijes; 1:1 Gordan Lovrić; 2:1 Josip Šoletić; 3:1 Darko Beslema; 4:1 Antonio Đuka Alemani; 4:2 Matej Perak; 5:2 Josip Šoletić; 5:3 Matej Perak; 5:4 Alen Spahić

 

Pizzeria Basilico – Trgovina Kuneji 0:3 (0:1)

Pizzeria Basilico: Andro Miljević, Damir Ovčina, Mijo Rešetar, Denis Jurgec, Vitorio Romani, Nikša Mihaljević, Ivan Perić, Marjan Lipanović

Trgovina Kuneji: Toni Drašković, Bruno Šijaković, Luka Papac, Lukša Monković, Marin Zvono, Neno Petrušić, Nikša Žitković

Strijelci: 0:1 Lukša Monković ; 0:2 Bruno Šijaković; 0:3 Lukša Monković

 

 

[RASPORED DO SRIJEDE 03.07. – DUBROVNIK KUP 2019]

28.06.2019. Petak
19:50 Teća united – Sport caffe Balun
20:30 Caffe bar As Čilipi – Babin Kuk
21:10 Bojinoga – Caffe bar Time out
21:50 HC – Šulemu na zarubu
22:30 Direct booker – Konoba Maestral Ston

29.06.2019. Subota
19:50 Stor – Plutajuća mina
20:30 Rekreativci – Crna lista
21:10 Ghetto – Evo nas opet
21:50 Bočica – Konoba dva bora
22:30 Centrala interijeri – Atalanta Bergamo

30.06.2019. Nedjelja
19:50 Autoprijevoz  iskop Bešo – Mlada garda
20:30 Moj Grad – Jaxovi mesari
21:10 Crveni patuljak – Mane Hastra
21:50 Strava team – Šipčine
22:30 Brkati slonovi – Đole FC

01.07.2019. Ponedjeljak
19:50 Venezuela – Fratton park
20:30 Gladiator – Direct booker
21:10 Vatreni zmajevi – Medvjedići dobrog srca
21:50 Caffe bar As Čilipi – Westfalen
22:30 Totalni promašaj – Celtic bar Belfast

02.07.2019. Utorak
19:50 Dubrovnik INsider – Pizzeria Trica (Po litre pive)
20:30 Crna lista – Priroda i društvo
21:10 Čokolino – Crvena funjestra
21:50 Trgovina Kuneji – Fast food Riva Slano
22:30 Caffe bar Time out – Autoprijevoz  iskop Bešo

03.07.2019. Srijeda
19:50 Stipu ga nime – Babin Kuk
20:30 Konoba dva bora – Tutto bene
21:10 Benevento – Acuna
21:50 President – Copacabana
22:30 Heracles Gwantyerra – Stanica Gruž

Dubrovnik kup

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *