Input your search keywords and press Enter.

četvrti dan šesnaestine finala Dubrovnik kupa 2015

Heracles Gwantyerra – Konoba Capo Veliki Zaton 0:2 (0:1)
Heracles Gwantyerra: Adriano Tomaš, Ivan Krmek, Maro Palunčić, Ivan Ljubimir, Alen Markišić, Toni Mišić, Zvonimir Pavić
Konoba Capo Veliki Zaton: Ivan Romić, Mato Šimunović, Hrvoje Šimunović, Goran Čupić, Hrvoje Mamuzić, Marko Bilobrk, Frano Vlahušić
Golovi: 0:1 Ivan Romić; 0:2 Frano Vlahušić

Caffe bar Seven Sins – Strava team 0:1 (0:0)
Caffe bar Seven Sins: Martin Oreč, Matej Perović, Josip Vidić, Josip Tomičić, Dominik Gustin
Strava team:Marko Beletić , Denis Gregur, Antonio Čupić, Zoran Glavinić, Goran Filipović, Andro Zarač
Golovi: 0:1 Antonio Čupić
Žuti karton: Josip Tomičić (Caffe bar Seven Sins)

Pizza shop – Totalni promašaj 3:3 (1:1) – penali 2:3
Pizza Shop: Ivo Vlahušić, Igor Jažić, Josip Kapetanić, Tomislav Marinović , Maro Kalauz, Matej Nađ, Pero Ševo, Mateo Čanić
Totalni promašaj: Milan Mikulić, Danijel Lugonjić, Ivo Čuljak, Jure Tolić, Pero Muhoberac, Jasmin Salihović, Šime Matković
Golovi: 1:0 Maro Kalauz; 1:1 Jasmin Salihović; 1:2 Ivo Čuljak; 1:3 Jure Tolić; 2:3 Mateo Čanić; 3:3 Maro Kalauz

Konoba Maestral Ston – La Luna 2:2 (1:0) – penali 3:2
Konoba Maestral Ston: Sandro Salacan, Borna Tikvica, Ante Ivanišević, Vlatko Bobanović, Maro Đuraš, Mateo Kristić
La Luna: Miran Brković, Marko Mostahinić, Danijel Romić, Frano Kukuruzović, Stijepo Garvan, Ivan Bilić
Golovi: 1:0 Borna Tikvica ; 1:1 Marko Mostahinić; 2:1 Maro Đuraš; 2:2 Danijel Romić
Žuti karton: Danijel Romić, Stijepo Garvan (La Luna)

Obuljen travel – DuList 1:1 (1:0) – penali 2:3
Obuljen travel: Hasan Kacić, Admir Bijedić, Damir Žustra, Haris Zelentrović, Antun Šmanjak, Mario Bartulović
DuList: Leo Handžić, Mladen Dunkić, Ante Bagarić, Nikola Đurasović, Vinko Petrović
Golovi: 1:0Hasan Kacić; 1:1 Leo Handžić
Žuti karton: Ante Bagarić, Leo Handžić (DuList)

Također, poznat je i raspored osmine finala:

15.07.2015 Srijeda – osmina finala
19:30 Elita 1950 – Caffe bar Mirakul
20:30 AC Milan – Strava team
21:30 Konoba Maestral Ston – Kordić d.o.o.
22:30 Westfalen – Centrala interijeri

16.07.2015 Četvrtak – osmina finala
19:30 Konoba Capo Veliki Zaton – Padavičari
20:30 Ombla – Totalni promašaj
21:30 Brkati slonovi – Luis Suarez
22:30 DuList – Stipu ga nime

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *