Input your search keywords and press Enter.

ČESTITKA ZA RAMAZANSKI BAJRAM

Bošnjačka nacionalna zajednica za Grad Dubrovnik i Dubrovačko neretvansku županiju kao najbrojnija i najrelevantnija Udruga dubrovačkog bošnjačkog entiteta, najsrdačnije čestita, svim Dubrovkinjama i Dubrovčanima islamske vjeroispovijedi, veliki blagdan islamske civilizacije RAMAZANSKI BAJRAM! /17.7.2015 g.-petak/
Poslije završetka najodabranijeg mjeseca u Islamskom kalendaru -Ramazanu- u kojemu su se vjernici muslimani diljem svijeta odricali svih ovosvjetskih materijalnih užitaka i uživanja od zore do zalaska sunca, dolazi nam najdraži gost u naše domove, obitelji i u naš Grad – RAMAZANSKI BAJRAM!
Poruka i ove svemirske svečanosti duha, duhovnosti je u skladu sa Kuranom časnim – Mir, ljubav, aktivan suživot, poštivanje drugih i drukčijih, raznih i različitih! Neka milost i providnost jednoga, jedinog, jedinstvenog i svima nama zajedničkoga Boga zagrli naš Grad i cijelu domovinu Hrvatsku!

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!!!!!!!

Šemsudin Brković,
predsjednik BNZ DU I DNŽ

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)