Input your search keywords and press Enter.

Rezultati 21. dana turrnira Dubrovnik kup 2015

Pizzeria Mamma Mia – Pizza Shop 1:9 (0:5)
Pizzeria Mamma Mia: Dario Kralj, Davor Lopin, Antonio Stjepović, Marin Andačić, Rade Dolina, Dominik Glavinić, Maro Dražeta, Roko Milina
Pizza Shop: Ivo Vlahušić, Igor Jažić, Josip Kapetanić, Tomislav Marinović, Maro Kalauz, Matej Nađ, Pero Ševo, Mateo Čanić
Golovi: 0:1 Maro Kalauz; 0:2 Matej Nađ; 0:3 Igor Jažić; 0:4 Matej Nađ; 0:5 Maro Kalauz; 0:6 Maro Kalauz; 0:7 Maro Kalauz; 0:8 Josip Kapetanić; 1:8 Davor Lopin ; 1:9 Maro Kalauz

Evo nas opet – Caffe bar Brasil 4:1 (1:1)
Evo nas opet: Miro Butigan, Viki Beusan, Šime Popović, Perica Vuknić, Ivan Vuknić, Nikola Bazdan
Caffe bar Brasil: Mateo Konsuo, Kristijan Čižek, Josip Andreuzzi , Ivan Andreuzzi, Marko Grgurević, Vicko Mantalica, Antonio Tomić, Dado Pupo
Golovi: 0:1 Marko Grgurević; 1:1 Šime Popović; 2:1 Ivan Vuknić; 3:1 Viki Beusan; 4:1 Viki Beusan

Alfa team (veterani) – Academia Libertas (veterani) 2:3 (1:2)
Alfa team: Bobo Trojić, Miljenko Burazor, Miho Soljačić, Predrag Spremo, Amir Habuč, Tonći Radič
Academia Libertas: Drago Šimović, Miljenko Glogovac, Slavko Sentić, Boris Pleština, Ivica Cumeljan, Ivan Klobasa
Golovi: 0:1 Boris Pleština; 0:2 Boris Pleština; 1:2 Tonći Radič; 2:2 Amir Habuč ; 2:3 Ivica Cumeljan

Konoba Capo Veliki Zaton – Kordić d.o.o. 2.3 (0:1)
Konoba Capo Veliki Zaton: Ivan Romić, Ivan Kalauz, Mato Šimunović, Hrvoje Šimunović, Goran Čupić, Hrvoje Mamuzić, Marko Bilobrk
Kordić d.o.o.: Marko Dadić, Miho Dadić, Marijan Dadić, Pero Vuličević, Alžan Bajramović, Pasko Burin
Golovi: 0:1 Pero Vuličević; 1:1 Hrvoje Mamuzić; 1:2 Alžan Bajramović ; 2:2 Ivan Romić; 2:3 Pero Vuličević

Luis Suarez – Fast food Gavun 3:0
Luis Suarez: Mihael Voinić, Toni Šimunović, Bojan Butigan, Josip Čagalj, Hrvoje Bogdanović, Dario Grljušić, Dominik Musladin, Matko Pendo

Gladiator – Fashion caffe 0:3
Fashion caffe: Maroje Simoni, Antoni Prizmić, Mislav Glavinić, Baldo Puljizević, Niko Ničetić, Jure Roković , Mario Marinović, Luka Matić, Nikola Ivičević

Sinoć su završile još dvije grupe, te su šesnaetinu finala osigurali Pizza Shop, Fashion caffe, Luis Suarez i Kordić d.o.o.

Danas je na rasporedu zadnji dan skupina:
19:00 Brkati slonovi – Škvadra
19:40 Barutana Danče – Elita 1950
20:20 Frendy (veterani) – Evo nas opet (veterani)
21:00 Heracles Gwantyerra – Medvjedići dobrog srca
21:40 Totalni promašaj – Celtic bar Belfast
22:20 No name – Mesnica Zicer

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *