Input your search keywords and press Enter.

53. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

Od ponedjeljka 16. ožujka Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik domaćin je 53. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa. Prethodno je u Primoštenu održano natjecanje u disciplini orkestar gdje se natjecao i naš mješoviti orkestar srednje škole pod vodstvom Slobodana Begića. Od 16. ožujka u našoj školi održava se natjecanje u disciplinama: glasovir, gitara, solo pjevanje, bisernica, brač, solfeggio, suvremeni ples i balet. Učenici Umjetničke škole još jednom su ostvarili iznimne rezultate, osvojivši jednu I., 2 II. i jednu III. nagradu. U subotu 21. ožujka, s početkom u 20 sati u Kazalištu Marina Držića održat će se svečani koncert prvonagrađenih učenika i tom prilikom svečano će biti zatvoreno 53. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa.

disciplina/kategorija                              nastavnik                                   natjecatelj               rezultat
MJEŠOVITI ORKESTAR – 2. kateg.   Slobodan Begić, prof.              Ork.sr. desškole     3. nagrada
GLASOVIR – 3. kategorija                     Sunčica Grego, prof. savj.      Paula Jadrušić       2. nagrada
SOLO PJEVANJE – 3. kategorija         Dubravka Hilje, prof.              Laura Hladilo        1. nagrada
SOLFEGGIO – 3. kategorija                  Maja Marušić, prof. mentor  Patricia Ćorak        2. nagrada

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentorima na izvrsnim rezultatima!

glasovir_drzavno_ukupni_2015

ORKESTRI_drzavno_rezultati_2015

solfeggio_pismeni_i_usmeni_drzavno__2015

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik