Input your search keywords and press Enter.

Slijede rezultati 5. dana 1/16 finala i raspored osmine finala turnira Dubrovnik kup 2016: ‪#‎DubrovnikKup‬ ‪#‎DubrovnikKup2016‬

Caffe bar Puls – Grga 5:2 (1:2)
Caffe bar Puls: Stjepan Rezo, Hrvoje Šimunović, Marko Dadić, Goran Čupić
Grga: Marko Grgurević, Nikša Kordić, Ivan Perić, Matej Perić, Ante Jupek, Josip Duje Brković, Vicko Mantalica
Strijelci: 1:0 Hrvoje Šimunović; 1:1 Vicko Mantalica; 1:2 Matej Perić; 2:2 Goran Čupić; 3:2 Hrvoje Šimunović; 4:2 Stjepan Rezo; 5:2 Goran Čupić
Žuti karton: Ivan Perić (3.) (Grga)
HNK Dubrovnik 1919 – Mr. Fresh 3:3 (0:1) – penali 6:5
HNK Dubrovnik 1919: Mate Boras, Goran Šorgić, Mario Musladin, Ivan Tomšić, Pero Opušić
Mr. Fresh: Žarko Knego, Ivan Gavrilica , Dino Avdić, Kiko Smoljko , Hrvoje Čikor
Strijelci: 0:1 Kiko Smoljko; 0:2 Hrvoje Čikor; 0:3 Kiko Smoljko; 1:3 Mario Musladin; 2:3 Goran Šorgić; 3:3 Goran Šorgić
Crveni karton: Žarko Knego (Mr. Fresh)
La Luna – R.U. Palace 3:1 (2:0)
La Luna: Miran Brković, Ivo Đović, Daniel Romić, Marko Mostahinić, Neno Beran, Igor Bulić
R.U. Palace: Hrvoje Puh, Ivan Bogoje, Jadran Bijelić, Haris Zelentrović, Marin Bogoje, Ivan Hrnić
Strijelci: 1:0 Igor Bulić; 2:0 autogol; 2:1 Haris Zelentrović; 3:1 Daniel Romić
Pizza shop – Celtic bar Belfast 3:0 (1:0)
Pizza shop:Igor Jažić, Mateo Čanić, Tomislav Marinović, Pero Ševo, Matej Nađ, Ivo Vlahušić, Maro Kalauz
Celtic bar Belfast: Željan Bagović, Ivica Konjuh, Ivan Rezo, Nermin Elezović, Mario Đamonja
Strijelci: 1:0 Tomislav Marinović; 2:0 Ivo Vlahušić; 3:0 autogol
———————————————————————
[RASPORED OSMINE FINALA] ‪#‎DubrovnikKup‬ ‪#‎DubrovnikKup2016‬
28.07.2016. Četvrtak – 1/8 finala – 1. dan
19:30 Pizza shop – Caffe bar Mirakul
20:30 Crvena funjestra – Medvjedići dobrog srca
21:30 Torcida Brda – Centrala interijeri
22:30 Luis Suarez – Stanica Gruž
29.07.2016. Petak – slobodan dan
30.07.2016. Subota – 1/8 finala – 2. dan
19:30 HNK Dubrovnik 1919 – Brkati slonovi
20:30 Westfalen – Stipu ga nime
21:30 Caffe bar Puls – Konoba Maestral Ston
22:30 La Luna – Ombla
31.07.2016. Nedjelja – 1/4 finala
01.08.2016. Ponedjeljak – polufinala
02.08.2016. Utorak – slobodan dan
03.08.2016. Srijeda – finalna večer

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *