Input your search keywords and press Enter.

22 dan Dubrovnik Kupa 2015.

Rezultati 22 dana Dubrovnik Kupa 2015. su sljedeći:

Brkati slonovi – Škvadra 6:0 (5:0)
Brkati slonovi: Toni Bačić, Mihael Đuraš, Matej Gaće, Antonio Pjević, Rade Ljubišić, Tomislav Kopanica, Antonio Bačić, Vlado Đurović
Škvadra: Adis Genin, Marin Rudinica, Matej Miloslavić, Orsat Milić, Luka Vojvodić, Adrej Konjevod, Vlaho Žuvelek
Golovi: 1:0 Antonio Pjević; 2:0 Rade Ljubišić; 3:0 Antonio Pjević; 4:0 Rade Ljubišić; 5:0 Mihael Đuraš; 6:0 Antonio Bačić

Barutana Danče – Elita 1950 1:2 (1:0)
Barutana Danče: Vinko Pešice, Matko Katičić, Ivan Cetinić, Antonio Svetac, Saša Zvizdić, Milo Leoni, Kruno Lujak, Tonči Katičić
Elita 1950: Matej Vidak, Tin Vidak, Antonio Smrdelj , Domagoj Ljubišić, Robert Redžepaj, Bruno Grčić, Marko Papac, Pero Papac, Ivan Knežević, Vicko Ševelj
Golovi:1:0 Saša Zvizdić; 1:1 (Own goal); 1:2 Domagoj Ljubišić
Yellow: Vinko Pešice (Barutana Danče), Matej Vidak (Elita 1950)

Frendy (veterani) – Evo nas opet (veterani) 0:0 (0:0) – penali 1:2
Frendy: Senko Glavinić, Mario Jarak, Denis Sarić, Alžan Bajramović, Mario Raguž, Darko Jupek
Evo nas opet: Miro Butigan, Šime Popović, Viki Beusan, Perica Vuknić, Oliver Kljajić

Heracles Gwantyerra – Medvjedići dobrog srca 1:2 (0:1)
Heracles Gwantyerra: Adriano Tomaš, Ivan Krmek, Stjepan Vekarić , Miho Obrvan , Maro Palunčić, Ivan Ljubimir, Alen Markišić, Toni Mišić, Zvonimir Pavić
Medvjedići dobrog srca: Josip Haklička, Kaim Džanković , Haron Džanković, Antonio Konsuo, Alan Slišković , Lovro Miletić, Josip Nebergoj
Golovi: 0:1 Kaim Džanković ; 1:1 Ivan Krmek; 1:2 Kaim Džanković
Žut karton: Alen Markišić, Maro Palunčić (Heracles Gwantyerra), Haron Džanković, Josip Nebergoj (Medvjedići dobrog srca)

Totalni promašaj – Celtic bar Belfast 2:2 (1:2)
Totalni promašaj: Milan Mikulić, Danijel Lugonjić, Ivo Čuljak, Mihael Glasnović, Jure Tolić , Boris Šijaković, Pero Muhoberac, Jasmin Salihović, Dražen Franjić, Šime Matković
Celtic bar Belfast: Željan Bagović , Ivica Konjuh, Ivan Rezo, Stjepan Rezo, Vicko Njirić
Golovi: 1:0 Ivo Čuljak; 1:1 Željan Bagović; 1:2 Stjepan Rezo; 2:2 Jure Tolić

No name – Mesnica Zicer 1:0 (1:0)
No name: Denis Kočić, Denis Sarić, Mateo Saulan, Dario Burđelez, Mario Jarak
Mesnica Zicer: Dado Butigan, Joško Đilović, Vittorio Romani , Toni Vukojević
Golovi: 1:0 Mario Jarak
Žuti karton: Dado Butigan (Mesnica Zicer)

Nositelji u šesnaestini finala su 12 prvoplasiranih ekipa: Konoba Maestral Ston, Stipu ga nime, Caffe bar Seven Sins, Westfalen, Centrala interijeri, Obuljen travel, Caffe bar Mirakul, Luis Suarez, No name, Evo ans opet, Elita 1950, PIzza shop, te četiri najbolje drugoplasirane ekipe: Kordić d.o.o., AC Milan, Heracles Gwantyerra i Brkati slonovi.

Nenositelji u šesnaestini finala su preostalih 8 drugoplasiranih ekipa: Po litre, pive, DuList, Padavičari, La Luna, Crvena funjestra, Restoran Piramida, Celtic bar Belfast i Fashion caffe, te osam najboljih trećeplasiranih ekipa: Medvjedići dobrog srca, Strava team, Pipl mast trast as, Konoba Capo Veliki Zaton, Mane Hastra, Maritimo, Totalni promašaj i Ombla.

U veteranskom turniru kao pobjedinici skupina su se izravno plasirali Evo nas opet i Vratia se Šime. Preostale dvije ekipe u polufinalu će biti pobjednici susreta Frendy – Maximus, te MNK Plat – Ponton.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *