Klupe u gruškom parku pripremljene za odmor
Za sve klupe moje i tvoje – JUBIN boje!
U gruškome parku uspješno će se tijekom dana završiti bojanje klupa započeti jutro u 10 sati, u okviru kampanje „Za sve bure Jubin škure“ koju provodi tvornica JUB.
Akcija „Za sve klupe moje i tvoje – JUBIN boje!“ , što je dubrovački naziv sveobuhvatne JUB-ove kampanje, koju suorganiziraju Grad Dubrovnik - Gradski kotar Gruž i Turistička zajednica grada Dubrovnika izazvala je pozornost naših sugrađana, kao i turista koji su se zatekli u ovom dijelu grada.
U Parku Luja Šoletića u Gružu obojane su 32 drvene klupe, a predstavnicima tvornice JUB u poslu su uz puno smijeha i zabave pomogli mali likovnjaci iz Osnovne škole Ivan Gundulić .
Predstavnik tvornice JUB Goran Junaković izrazio je zadovoljstvo tijekom akcije naglašavajući “Ova sveobuhvatna akcija tvornice JUB imala za cilj potaknuti građane da povedu računa o svojim fasadama i okolišu koji ih okružuje kako bi zablistali punim sjajem u turističkoj sezoni.”
Vjerujemo da je danas održana akcija „Za sve klupe moje i tvoje – JUBIN boje!“ poticaj svim građanima na aktivno uključenje u uređenje Dubrovnika,kao i brigu o javnim prostorima grada.
Jelka Tepšić
Koordinator
Odjel za odnose s javnostima
Turistička zajednica grada Dubrovnika
|